Роликові ковзани розсувні, розмір L (38-42)

Найвдалішим варіантом для дитячих роликів вважаються розсувні ролики. Однак коли мова йде про роликові ковзани розсувні, розмір L (38-42), то розміри це скоріше підліткові і навіть дорослі. Такий варіант підійде для сімейних "покатушок", якщо мама або тато захочуть приєднатися до дитини і зробити пару кіл по парку за компанію.

Переваги

  • Зручність

Вирішивши купити розсувні ролики, можна поєднати приємне з корисним. Наприклад, старший брат може на час поступитися своїми ролики татові, щоб той покатався з молодшим. Розсувна система дозволяє регулювати черевик на 4 повних розміри.

  • Практичність

Розсувні ролики - це не тільки зручно, але й вигідно. При акуратному катанні і правильному догляді вони прослужать не один сезон, не один рік і, можливо, не одному власнику.

  • Економія

Не всі батьки можуть дозволити собі покупку нових роликів кожен сезон або через сезон, особливо, якщо дитина в сім'ї не одна. Розсувні ролики - прекрасне рішення для сімейного бюджету.

Недоліки

  • Розсувна система

Як не дивно, але розсувна система може виявитися як плюсом, так і мінусом в роликах. Низька якість або неправильна збірка розсувного механізму, його пошкодження при катанні можуть істотно вплинути на експлуатацію роликів. Систему розсування потрібно берегти, оскільки бруд або надмірне потрапляння вологи може зіпсувати механізм і привести його в непридатність.

  • Неякісні матеріали

На жаль, неякісні розсувні ролики можуть перекреслити всі переваги і економію. Ризик покупки невдалих роликів можна мінімізувати, якщо вибирати товар уважно. Спробувати збільшити і зменшити розмір, оцінити наскільки легко це зробити, чи добре фіксується розмір, подивитися як це змінило ролик - як змінився черевик, чи немає видимих ​​дефектів.

 

Інтернет-магазин «Беговел» допомагає батькам вибрати і купити ролики в Києві і з доставкою по всій Україні, наші консультанти підберуть найкращий варіант для Вашої дитини і / або для Вас. У нашому широкому асортименті зібрані кращі моделі розсувних роликів відомих виробників - RIO ROLLER, Scale Sports, SFR, Best Roller, Happy Mondays.