Шановні покупці! Якщо так сталося, що ви не додзвонилися до нас, ви завжди можете написати нам у Viber, або оформити замовлення на сайті. Обов'язково зв'яжемося з Вами! Дякуємо за розуміння!

Як вибрати автокрісло?

Використання дитячого крісла в автомобілі дозволяє на 70% знизити смертність серед немовлят при аваріях. А серед малюків в віці від 1 до 4 років - на 54%. Змушують задуматися, чи не так ?!


Дитячий незміцнілий організм в рази дошкульніше реагує на швидкісні маневри і різкі гальмування, не кажучи вже про надзвичайні ситуації та ДТП. Тому батьки повинні забезпечити безпеку дитини, купивши автокрісло!
Підбір автокрісла

В залежності від ваги і віку дитини автокрісла діляться на кілька основних груп.


Група 0/0 + (від народження до зростання 75см)


Ця група автокрісел призначається для самих маленьких дітей (до 13 кг). Установка таких крісел проводиться проти ходу руху, кріплення крісла в автомобілі - штатними ременями, або на базу изофикс (продається як правило окремо). Так як дитина лежить головою вперед, це не створює навантаження на шию і хребет і дозволяє уникнути «кивка» в разі різкого гальмування або аварійної ситуації.


Група 0 + / 1 (зростання від 75 до 110см)


Універсальне крісло з народження до приблизно 3-3,5 років. Цей варіант підходить як для тільки народжених дітей, так і для тих, чий зріст вже більше 75 см. Діти в таких кріслах їздять проти ходу руху до 15 місяців, що підвищує безпеку - в аварійної ситуації зменшується навантаження на шийний відділ хребта.


Дитячі автокрісла групи 0 + / 1 бувають як з системою кріплення изофикс, так і без неї. Isofix в цій групі впливає на безпеку, краш-тести це підтверджують, тому якщо у вас є вибір - купуйте крісло з изофикс.


Група 1 (зростання від 70 до 110см)


Дана група автокрісел відмінно підійде для тих дітей, які вже виросли з автолюльки і чий зріст більше 70см. Дитина може сидіти як обличчям вперед, так і проти ходу руху. Але, моделі з реверсивної посадкою не надто поширені і купити їх досить непросто.


Група 2-3 (зростання від 95 до 150см)


Група для найстарших дітей, зростом від 95 до 150см. Діти в цій групі їздять тільки особою вперед, а кріплення їх в автокріслі здійснюється за допомогою штатного автомобільного ременя безпеки. Саме дитяче крісло може бути як з коннекторами Isofix, так і без них. Крісла Групи 2-3 як правило не мають примусового режиму комфортного відпочинку - як показує практика, чим дорослішими дитина, тим менше він спить в машині протягом поїздки.


Група 1-2-3 (зростання від 70 до 150см)


Найбільш поширена група автокрісел, призначена для дітей ростом від 70см до 150см. Автокрісла цієї групи дозволяють досить безпечно перевозити дитину протягом 10-11 років. Крісло може бути оснащено системою Isofix, а може бути і без неї.


Ці крісла випускають декількох типів:


автокрісла без изофикс з 5-точковими ременями. Зручні у використанні в зв'язку з тим, що мають режим комфортного відпочинку (режим сну) - це дозволяє без проблем їздити на тривалі відстані.


автокрісла з изофикс і захисним столиком. Більш безпечні з точки зору краш-тестів.

  • Як вибрати автокрісло?