Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Як вибрати дитячий електромобіль

Купити дитині дитячий електромобіль – це виконати дитячу мрію! Більшість з дитинства мріють стати володарем свого транспортного засобу, а ця іграшка вважається чудовою альтернативою. Візуально машинка повторює багато моделей сучасних автомобілів, тільки в ній ще є набір інтерактивних функцій для дітей.


Однак сьогодні магазини пропонують безліч моделей дитячих електромобілів, батьки просто можуть заплутатися у виборі. Тому у статті коротко розберемо, які є види і як вибрати електромашини за віком.


Дитячий електромобіль: різновиди автотранспорту для дітей


Пам'ятайте, що машинка є лише іграшкою, а не повноцінним засобом пересування. Її рух відбувається за рахунок електричного мотора, що живиться від акумулятора.


Класифікація автомобілів з електродвигуном для дітей:


1. Легкова машинка

Легкова машинка вважається найпопулярнішим, звичним варіантом. Стандартно транспорт обладнаний чотирма колесами, пластиковим корпусом, дизайн ідентичний реальним машинам.


2. Джип

Дитячі джипи не менше популярні. Вони мають габаритний пластиковий корпус, величезні колеса, підвищений автодорожній просвіт. Переважно їх купують дітям віком 5-7 років.


3. Електромотоцикл

Така іграшка мрія маленьких гонщиків! Ця відмінна альтернатива справжньому мотоциклу. Переважно із пластикового корпусу, має два колеса. Якщо малюк не вміє добре кататися, у багатьох моделях в наборі йде 2 страхувальних колеса.


4. Квадроцикл

Дитячий електроквадроцикл не сильно відрізняються віж справжнього. Іграшка має чотири позашляхових колеса, посилений дорожній прохід. Квадроцикл з електричним мотором можна купувати дітям 5-7 років.


Вибір дитячого електромобіля за віком


1) До 2-х років – машинка повинна мати невеликий розмір, легку вагу. Кількість швидкостей -1, а управління кнопкове. Використовувати її можна вдома, на асфальті.


2) 2-4 роки – параметри, як у першому пункті, тільки повинен бути ще ремінь безпеки, захисні спорядження. У моделях автомобілів для таких вікових груп вже може бути додаткові місця для інших дітей. Застосовувати іграшку можна на нерівних поверхнях.


3) 5-7 років – для таких діточок вже варто звертати увагу на моделі, схожі зі справжнім автомобілем – джипи, мотоцикли і т. д. Швидкість вже може досягати понад 10 кілометрів на годину, функціонал також буде розширеним – світлодіодні ходові вогні, хромовані диски, вихлопні труби, панель управління.


4) 8-13 років – тут вже можна переходити від звичайних пластикових машин до спортивних. У такому наборі може бути:

• Посилене джерело живлення.

• Активне підсвічування.

• Коробка передач.

• Гальмівна система дискова.


5) Підлітки з 14 років – електромобілі для цієї вікової категорії передбачені так, щоб витримувати велику вагу понад 50 кг. Вони володіють підвищеною швидкістю, потужністю, ланцюговим приводом з мотором. Максимальна швидкість – 25 кілометрів на годину.


Як вибрати та купити якісний дитячий електромобіль?


При купівлі електромобіля для дитини враховуйте дані фактори:


1. Корпус – переважно виготовляється із пластика, так як він робить машинку легкою, мобільною. Також за ціною дешевше та практичніше, ніж моделі з металу. Однак у пластикових автомобілях може бути металева рама.


2. Колеса – в основному колеса випускають із поліуретану, що має підвищену міцність, не боїться проколів. Однак, якщо дитина буде їздити по грунтовій доріжці, то такі колеса викличуть дискомфорт. У такому випадку варто звернути увагу на гумові колеса, вони більш схильні до до проколів.


3. Акумулятор – практично кожна модель розрахована на нетривалу поїздку – до 2-х годин. Пам'ятайте, що близько 10-20% заряду йде на захист акумулятора від повної розрядки. В ідеалі придбати додатковий акумулятор.


4. Розмір, вага – важливий фактор, який зможе полегшити наступні поїздки. Враховуйте розміри дверей у будинку, під'їзді, квартирі. Машинка повинна вільно проходити у дверний отвір, не завдаючи ніяких незручностей. Вага електромобіля може бути від 10 до 25 кг.


5. Напруга – потужність дитячого електромобіля буде залежати від напруги. Чим вище вона буде, тим потужніше буде машина. Малюкам краще купити модель із потужність до 6 Вт, постарше – до 24 Вт.


6. Додаткові функції – наявність пульта дистанційного керування, ременя безпеки, регулювання сидіння. Пульт допоможе батькам дистанційно керувати машинкою, якщо дитина маленька. Ремені забезпечать безпеку, збережуть від сповзання, різкого гальмування, зіткнення з перешкодами. Регулювання сидіння дасть можливість підлаштуватися під зріст дитини, що росте.


Купить якісний дитячий електромобіль у Києві з доставкою по всій Україні можна на сайті «Беговел»! Широкий асортимент дозволить вибрати транспортний засіб для будь-якої вікової категорії.

  • Як вибрати дитячий електромобіль