Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Універсальні коляски

Комфорт прогулянок з малюком безпосередньо залежить від обраного першого дитячого транспорту, тому до вибору потрібно підійти відповідально. Потрібно вивчити всі пропозиції на ринку і визначитися, яку коляску вибрати. Деякі батьки зупиняють свій вибір на візках під кожен вік. Інші ж батьки вважають, що універсальна коляска - краще рішення для діток.

Особливості універсальних колясок

Універсальна або модульна коляска - це універсальний транспорт як для новонародженого, так і для тоддлера (до трьох років). Коляска 2 в 1 має на увазі наявність люльки для самих маленьких і окремого прогулянкового блоку для діток постарше. У свою чергу коляска 3 в 1 має в своєму арсеналі ще перенесення або повноцінне автокрісло для новонародженого. Кожен з модулів можна поставити на універсальне шасі.

Плюси універсальних колясок

- Практичність і функціональність.

Головна фішка коляски в тому, що можна купити коляску одну, а отримати за фактом дві і приємний бонус у вигляді автокрісла для малюка. Спочатку ставиться люлька для новонародженого, де йому буде зручно кататися і спати на свіжому повітрі. Потім змінивши блок, виходить прогулянкова коляска, сидячи в якій маленька людина буде пізнавати світ.

- Вартість.

Купівля декількох колясок і автокрісла може здорово вдарити по кишені молодих батьків. Якщо Вам точно будуть потрібні і корисні всі модулі, то покупка 3 в 1 вигідніше. Та й вибрати універсальну коляску одну простіше, ніж всі блоки окремо.

- Технологічність.

Конструкція і дизайн сучасних колясок продумані і прораховані до деталей. Виробники піклуються, щоб процес зміни блоків і складання шасі не вимагали багато часу і зусиль. Механізми і процеси максимально оптимізовані.

- Хороша комплектація.

При покупці важливо звертати увагу на комплектацію. Як правило, в комплект входить сумка, москітна сітка, дощовик. Деякі коляски комплектуються підсклянником, муфтою для рук, парасолькою і т.п.

На сайті нашого інтернет-магазину представлені як прогулянкові коляски, так і універсальні коляски. Ви можете порівняти моделі і вибрати найкращий варіант коляски для Вашої дитини. Консультанти інтернет-магазину "Біговел" будуть раді допомогти з вибором і оформленням доставки в будь-який населений пункт України.