Шановні покупці! Наш інтернет-магазин працює. Більшість товарів відправляється по частковій ПЕРЕДОПЛАТІ. На зв'язку у Viber 0660477132

Аксесуари

Сніжколіп Сталекс Стандартний

Сніжколіп Сталекс Стандартний

77 грн
52 грн
Топ продаж
Акция-32%

Кататися на біговелі, самокаті або велосипеді любить кожний малюк. Прикрасити транспорт дитини і надати йому більшу функціональність допоможуть аксесуари, представлені на нашому сайті begovel.com.ua.


Асортимент аксесуарів

У нашому інтернет-магазині ви знайдете аксесуари на будь-який смак. На особливу увагу заслуговують дзвінкі сигнали. Вони призначені для фіксації на кермі транспортного засобу. У каталогах нашого сайту є класичні дзвіночки, а також нестандартні моделі. Одна з них - дзвіночок у вигляді сонечка, у який розкриваються крильця. Малюкам точно сподобаються дзвіночки у вигляді ромашки або чоловічка в кепці. Оригінальністю відрізняються дзвіночки-клаксони. Вони виконані в ретро стилі з міцного пластику.


Щоб убезпечити вашого малюка в темний час доби, придбайте світлодіодний ліхтарик. Він функціонує в декількох режимах - постійне світіння і миготіння. Багатьом відомо, що катаючись на транспорті, малюки люблять гальмувати ногами. Щоб захистити взуття дитини, варто купити спеціальний захист від німецького виробника. Віе легко фіксується на нозі і підходить для будь-якого розміру взуття.