Шановні покупці! Якщо так сталося, що ви не додзвонилися до нас, ви завжди можете написати нам у Viber, або оформити замовлення на сайті. Обов'язково зв'яжемося з Вами! Дякуємо за розуміння!

Батути

Батут PROFI MS 0328

Батут PROFI MS 0328

Нет в наличии
1170 грн
Батут PROFI MS 1426

Батут PROFI MS 1426

Нет в наличии
1395 грн
Батут PROFI R11295

Батут PROFI R11295

Нет в наличии
1755 грн
Батут PROFI MS 0500

Батут PROFI MS 0500

Нет в наличии
3348 грн
Батут PROFI MS 0496

Батут PROFI MS 0496

Нет в наличии
3806 грн
Батут PROFI MS 0497

Батут PROFI MS 0497

Нет в наличии
4939 грн

Для маленьких непосид стрибки на батуті - ідеальний спосіб повеселитися і випліснути енергію. Для дітей старшого віку і для дорослих - це оригінальний спосіб підтримувати себе в спортивній формі, тренувати витривалість і вестибулярний апарат, поліпшити координацію і володіння власним тілом, при цьому навіть покращуючи емоційний стан. Стрибати зовсім не нудно і корисно для здоров'я.

 

Залежно від конструкції, розмірів і призначення батути бувають:

- Для аматорів і для професіоналів;

- Для гри і для спорту;

- Для дітей і для дорослих;

- Надувні та каркасні,

- Для приміщень і для вулиці,

- Габаритні і компактні,

- З сіткою і без.

 

Вуличні батути вже не дивина, їх ставлять як в парках, так і на прибудинкових ділянках дачі або заміського будинку. Вони підходять для дітей і дорослих, завдяки міцним матеріалами рами і покриття. Для додаткової безпеки не будуть зайвими захисні стійки і сітка. Монтаж може зайняти трохи часу і зусиль, але радість дитини це з лишком компенсує.

При виборі батута слід враховувати, хто і як буде його використовувати. Якщо стрибати буде одна маленька дитина, то може підійти і маленька модель навантаженням до 100 кг. Але якщо дітей більше або стрибатиме дорослий з дитиною, то є сенс доглянути більшу модель з граничним навантаженням мінімум 150 кг.

 

Купити батут в Києві можна і на подарунок, адже стрибати люблять не тільки діти, а й дорослі. Консультанти інтернет-магазину "беговел" будуть раді допомогти з вибором і оформленням доставки в будь-який населений пункт України.