Шановні покупці! Наш інтернет-магазин працює. Більшість товарів відправляється по частковій ПЕРЕДОПЛАТІ. На зв'язку у Viber 0660477132

Каталки - Толокари

Дитинство – пора активних ігор і розвитку. Малюки дуже енергійні, тому коли підростають, то вимагають до себе ще більше уваги. Тому перед батьками постає одне завдання – зосередити енергію дитини і зайняти її чимось цікавим. Гарною ідеєю якраз стане каталка-толокар.

Сьогодні у магазинах нам пропонують величезний асортимент машинок, через що батьки губляться у виборі. Тому зараз ми розберемося, як правильно вибрати машинку-каталку і на які характеристики необхідно звертати увагу, щоб купити саме те, що потрібно вашій дитині.


Що таке дитячий толокар

Каталка-толокар – це іграшковий транспортний засіб для дітей. З такою іграшкою можна виходити на прогулянку або ж використовувати вдома. Перевагою толокару є простота в застосуванні і розвиток дитини. Машинка допоможе розвинути:

        Координацію.

        Уяву.

        Моторику.

Конструкція іграшки проста. Керувати нею малюк зможе відштовхуючись ногами від землі. Є машинки, які мають додаткові ручки для управління батьками. Корпус в основному виготовлений із пластику. При виборі дитячого толокару дивіться на якість корпусу, так як енергійні малюки під час руху можуть стукатися об перепони на шляху.

Звертайте увагу на колеса, вони можуть бути з гуми або ж із пластика. Кращим варіантом будуть гумові, вони володіють більшою шумоізоляцією.


Переваги покупки дитячого толокару

1) Застосування дитячої машинки каталки може бути з 9 місяців.

2) Активний розвиток малюка завдяки яскравим кольорам, різним функціональності.

3) У багатьох моделях є багажник, бампер, музичні, світлові ефекти, підставки для ніжок.

4) Модель каталка-трактор, електромобіля імітує справжній автомобільний пристрій.

5) Тренує опорно-руховий апарат.

5) Купити дитячий толокар в Україні можна за доступною ціною. Ціна варіюється у діапазоні 315-2490 грн.


Вибираємо машинку-толокар за віком

Виходячи з практики, такі іграшки цікаві дітям від 1 до 3-х років. Як вибрати відповідний дитячий толокар? Під час вибору розглядайте вік:

1. Від 1 року

Для таких малюків необхідно враховувати безпеку, тому звертайте увагу на конструкцію, якість виробу. Ідеально підійдуть моделі з ручкою для батьків і з набором різних кнопок і іграшок. Враховуйте також розмір – дитина повинна відштовхуватися комфортно, згин ніг повинен бути невеликим, ступні ніг повинні повною ніжкою наступати на землю.

2. Від 1,5 років

Якщо вирішили купити машинку дитині у такому віці, то звертайте на ті ж самі критерії, що написані у пункті вище. Півторарічний малюк вже буде сприймати толокар і як іграшку, і як транспортний засіб. Тому, якщо дозволять кошти, купуйте моделі із максимальним набором функцій.

3. Від 2-х років

Купуючи дворічній дитині толокар до вибору необхідно ставитися уважніше. Враховуйте не тільки безпеку, але і набір функцій – сигнал на кермі, музичне кермо, багажник з функцією відкриття та інше. Таким чином, дитина буде не тільки розважатися, але й розвиватися. Таким чином, дитина буде не тільки розважатися, але й розвиватися. Звертайте увагу на каталку-трактор, каталку-електромобіль.

Найпопулярніші бренди машинок – Bambi, HERBY, JOY, Milly Mally, ORION, Pilsan, SuperRide.


Купити каталку-толокар в Україні з доставкою

Покупка дитячого толокару в Україні може бути вигідною! Вибрати, придбати каталку-толокар в Києві можна на сайті беговел. У широкому асортименті ви можете знайти саме те, що потрібно маляті! На сайті ви зможете побачити не тільки ціну, але і докладний опис та характеристики товару.