Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Басейни

Літній повноцінний відпочинок на дачі або в заміському будинку складно уявити без купання. У спеку похлюпатися у воді і освіжитися хочеться не тільки дітям, а й дорослим. Установка стаціонарного басейну вимагає багато вкладень і зусиль і далеко не у всіх є така можливість. Басейн - прекрасна і доступна альтернатива.

Розміри дитячого басейну безпосередньо залежать від зросту і віку дитини. Якщо Ви вирішили купити басейн «на виріст» - не рекомендуємо так чинити, оскільки такий варіант може виявитися незручним і вкрай небезпечним. Висота бортика підбирається з розрахунку: вік 0 - 1,5 рочки - висота бортика 15 - 17 см; 1,5 - 3 роки - 30 - 50 см; 3 - 7 років - 50 - 101 см.

За типом конструкції басейни поділяються на дві основні групи:

- Каркасні.

Каркасний басейн складається з чаші з армованого ПВХ і каркаса. Бувають двох видів: розбірні і стаціонарні.

- Надувні

Правильно підібрана модель буде безпечним варіантом для купання навіть найменших "жабенят". Для малюків може бути цікавіше надувний басейн з розширеною комплектацією: гіркою, навісом, фонтанчиком та ін.

Переваги надувних басейнів

- Бюджетний варіант

- Проста і швидка установка

- Мобільність, при необхідності можна пересунути з сонечка в тінь і навпаки

- Займають мало місця при зберіганні. В несезон можна в здутому вигляді зберігати на полиці

- Прості в експлуатації і обслуговуванні.


В інтернет-магазині "Біговел" представлені батути, басейни та інші дитячі товари для активного дозвілля, які обов'язково порадують дитину і всю родину. Наші консультанти допоможуть у виборі та оформленні доставки в будь-який населений пункт України.