Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Снігокати

Зимова пора - улюблена пора року для будь-якого малюка. Кожна дитина поспішає покататися зі сніжних гірок, пограти в сніжки. Чудової альтернативою класичним санок сьогодні є снігокати.

 

Особливості снігокатів

Снігокати призначені для гонщиків віком старше 5 років. Вони представляють собою щось середнє між санчатами і машинками. На снігокатах можна кататися з гірок і їздити по рівних дорогах. Конструкція снігокатів відрізняється рядом особливостей. Одна з них - наявність рульового колеса. Воно пов'язане з полозами. При повороті керма - автоматично змінюється напрямок лиж. Лижі як правило, виготовлені з міцного пластику. Полімер стійкий до морозу - НЕ трісне на холоді або при ударі. Важлива перевага снігокатів - легка керованість. Завдяки керму дитина може уникнути зіткнення з перешкодою, що зводить ймовірність отримання травм до мінімуму.

 

Снігокат має єдину цілісну конструкцію. Його основні елементи - сидіння зі спинкою, полози, кермо. Обов'язковий атрибут - гальмо. Воно допоможе знизити швидкість і зупинитися. Рекомендовано уникати гірок з перешкодами - коріння дерев, горби. За них транспорт може зачепитися полозами і перевернутися. На снігокаті може кататися відразу двоє гонщиків. Транспорт є відмінним рішенням для сімейного катання зі сніжних схилів. Незважаючи на те, що багато снігокатів виконані з пластика, вони відрізняються довговічністю. Пластикові моделі більш легкі, ніж металеві, і добре переносять навантаження.

 

Критерії вибору снігокатів

Перше, що слід знати при покупці снігокату - вік дитини. Якщо ви плануєте, щоб малюк катався виключно по рівній поверхні, вік гонщика повинен бути як мінімум 2,5 року. Діти такого віку вже освоїли ази управління транспортом. Якщо мова йде про швидкісній спуск з гірок, дитині повинно виповнитися 5 років. Гонщик вже може впевнено сидіти, міцно тримається, що зводить ризик отримання травм до мінімуму.

 

Зверніть увагу на лижі снігокату - вони повинні гнутися. Це дозволить їм витримувати значні навантаження під час спуску і не ламатися. Окремі моделі укомплектовані ручним гальмом і високими бортиками, що запобігають випадання дитини. Сидіння снігокату має бути в міру широким. Дитині має бути комфортно на ньому сидіти. Вузьке сидіння часто призводить до випадання гонщика і травм. Існують моделі з подовженим сидінням, на якому зможуть розміститися дві людини.