Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Дитячі товари

З появою дитини батькам слід подбати про придбання корисних і незамінних товарів - коляски, автокрісла, ходунки, манежі, стільчики для годування і т.д.


Прогулянкові коляски

Коляски для прогулянки є важливим придбанням для дитини. Вони призначені для дітей, яким вже виповнилося 6-8 місяців. Прогулянкові коляски розроблені для малюків, які вже вміють впевнено самостійно сидіти. У таких колясках малюкам буде цікаво пізнавати навколишній світ, розглядаючи все навколо. Візок здатен забезпечити спокійний сон вашої дитини. У багатьох моделях спинку сидіння можна розкласти до горизонтального положення.


Прогулянкові коляски поділяють на дві категорії щодо системи складання – коляски-тростини і коляски-книжки. Останні моделі більш комфортні для дитини, але при цьому займають більше місця в складеному стані.


Прогулянкові коляски можуть мати різну комплектацію. Легкі моделі комплектують невеликими капюшонами, які захищають від сонця і дощу. Коляски можуть бути укомплектовані теплим чохлом для ніжок, москітною сіткою, глибоким капюшоном з оглядовим віконцем, знімним столиком. Окремі моделі оснащені перекидною ручкою, яка дозволяє розташувати дитину обличчям до мами або навпаки. Колісна база коляски може бути представлена 3, 4, 6 або 8 колесами. Вони можуть бути виконані з піногуми або бути надувними/Автокрісла

Автокрісло створено для забезпечення максимальної безпеки дитини під час дорожнього руху. В Європі та Америці дитячі автокрісла є обов'язковою умовою для перевезення дітей в машині. Такий атрибут потрібен дитині з перших днів життя. В автокріслі дитині буде в рази безпечніше, ніж на руках у мами.


Згідно з правилами дорожнього руху, всі діти віком до 12 років повинні пересуватися в автомобілі в спеціальних утримуючих пристроях. Дитяче автокрісло здатне захистити дитину від травм голови, шиї, хребта під час аварії.


Автокрісло встановлюється на заднє сидіння за водієм. Автокрісла випускають в декількох вікових категоріях. Найбільш практичним є варіант, призначений для дітей від 6 місяців до 12 років. Такі автокрісла мають широкий діапазон регулювання і трансформації.


Стільчики для годування

Сучасні виробники випускають різні модифікації стільчиків для годування - складні, стільці-гойдалки, стільці-столи. Найпоширенішим варіантом є складаний стілець. Його купують для дітей віком від 6 місяців до 3 років. Головна особливість такого стільця полягає в можливості компактного складання. У такому положенні стільчик не займає багато місця, його зручно брати з собою.


Більшість моделей мають широкий діапазон регулювання - можна змінювати висоту сидіння, нахил спинки, міняти положення підніжки і стільниці. Стільці-гойдалки підходять для непосидючих діток. У моделі поєднані можливості стандартного стільчика для годування і колискового центру. 


Манежі

Манежі є важливим елементом для дитини, яка тільки починає повзати. Манеж призначений для того, щоб захистити малюка від гострих предметів та кутів. При виборі манежу слід звернути увагу на його безпеку, якість матеріалів і функціональність.


Бортики манежу повинні бути досить міцними, щоб витримати навантаження близько 20 кг. Манежі з дерева стійкіші, ніж пластикові аналоги. Але при цьому, манеж із пластику більш мобільний, його можна складати до невеликих розмірів. Манеж-ліжко підійде для ігор і сну дитини.


Ходунки і стрибунки

Ходунки навчать вашу дитину триматися на двох ніжках, зроблять процес навчання ходьбі максимально комфортним. При виборі ходунків і стрибунків у першу чергу слід звертати увагу на їх стійкість. Стабільність ходунків залежить від якості основи і коліщаток.


Сидіння ходунків обов'язково повинно бути обладнане спинкою з широкою основою. Завдяки цьому створюється правильна опора для хребта. Більшість ходунків укомплектовано регулюванням по висоті для максимальної зручності дитини. Стрибунки повинні бути виконані з безпечної гуми. Граючи з ними, у дитини розвивається координація рухів, зміцнюються всі групи м'язів.