Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Конверти і переноски

Традиційно для прогулянок з малям більшість батьків вибирали універсальні або прогулянкові коляски. Такий варіант комфортний для тривалого перебування малюка навулиці. Однак сучасний ритм життя прискорився і вимагає, щоб молоді батьки залишалися мобільними.

З'явилося досить багато аксесуарів і пристосувань, які допомагають не випадати з життя з появою дитини і займатися звичними справами з дитиною на руках. Серед таких пристосувань кенгуру, слінг-рюкзак, слінг-шарф або рюкзак переноска. Їх головна мета - зберігаючи контакт, звільнити руки батьків і при цьому забезпечити надійну підтримку для спини і тіла малюка.

Корисні поради перед покупкою

- Сидіння. Для профілактики дисплазії тазостегнового суглоба потрібно зберегти М позицію, тобто ніжки повинні бути зігнуті в колінах, розведені на комфортний для малюка кут і підняті.

- Лямки. Краще вибрати широкі з м'якими накладками. Ремені «хрест-навхрест» і щільний пояс на талії дорослого допомагають рівномірно розподілити навантаження по його спині і мінімізувати втому.

- Положення дитини. Якщо Ви розраховуєте використовувати рюкзак переноску тривалий період, то вибирайте модель з найбільшою кількістю положень. Тоді в залежності від віку, малюк може розміщуватися спереду, ззаду чи збоку.

- Внутрішній об'єм. Дитина не повинна «потопати» в переносці, але й натирати і тиснути йому теж нічого не повинно, а його спина повинна добре підтримуватися.

- Кишеня або кріплення для пляшечки і потрібних дрібниць, знімні слюнявчики для ременів, накидка від дощу можуть стати приємним бонусом.

 

В інтернет-магазині "беговел" представлені шезлонги, стільчики для годування та інші дитячі товари. Вони покликані полегшити догляд за малюком. Наші консультанти допоможуть у виборі та оформленні доставки в будь-який населений пункт України.

У даній категорії немає товарів.