Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Біговели на колесах 14-16 дюймів

Біговел 14" CORSO Lambo L-0369, рожевий

Нет в наличии
1523 грн
Топ продаж

Біговел PROFI KIDS М 5468 16" чорний

Нет в наличии
1716 грн
Топ продаж

Беговел Scale Sports New 14 " салатовий

Нет в наличии
1775 грн
Топ продаж

Біговел - сучасний транспорт, популярний у всьому світі. Для дітей, які вже освоїли катання на балансері, але ще не хочуть пересідати на двоколісний велосипед, призначені моделі на колесах 14-16 дюймів.

 

Переваги балансеру на надувних колесах

Оскільки біговели розроблені для дітей старшого віку, вони комплектуються надувними колесами. Пневматичні моделі характеризується відмінним рівнем зчеплення з поверхнею. Вони добре амортизують, згладжуючи нерівності дороги під час руху. Завдяки цьому на біговелі з надувними колесами можна кататися по піску, грунту, мокрому асфальту, траві і т.д. Такі види транспорту здатні набирати значну швидкість.

 

Критерії вибору біговелу

Основна характеристика при виборі біговелу - висота сидіння і керма. Всі моделі мають діапазон регулювання. Це допоможе підстроїти висоту під зростання райдера. Перед тим, як купити біговел, треба заміряти внутрішню довжину ніжок дитини - по внутрішньому шву від паху до підлоги. При правильно підібраному транспортному засобі, гонщик, сидячи на беговел, повинен всією стопою стояти на землі. Таким чином дитині буде легко відштовхуватися і гальмувати. Зверніть увагу на каркас балансеру. Для старших діток раму біговелу виготовляють з металу - сталі або алюмінію. Сплав відрізняється стійкістю до пошкоджень і деформацій. Алюмінієві моделі більш легкі і маневрені.

 

У нашому інтернет-магазині begovel.com.ua представлені моделі популярного бренду Азимут. Біговел Azimut Crosser Balance Air (азимут Кроссер баланс ейр) - практична модель з незвичайним дизайном. Завдяки універсальності забарвлення, транспорт підійде як дівчаткам, так і хлопчикам. Рама балансеру виконана зі сталі. Райдер гідно оцінить дзвінкий сигнал на кермі і дзеркало заднього виду. Моделі комплектуються колесами 14 і 16 дюймів.