Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Льодянки, тарілки

Кожна дитина зимою чекає снігу. Адже улюблене заняття малюків - гра в сніжки і катання з гірок. Для активних діток, які завжди в русі на прогулянках, підійдуть льодянки і тарілки для з'їзду зі снігових гірок.


Особливості льодянок

Льодянка – це лита пластина з пластику. Найчастіше вона має круглу форму. Льодянка - це найпростіший засіб для спуску з гірок. Але, як відомо, все геніальне просто! Саме льодянки можна найчастіше побачити в руках у дітлахів на льодових гірках. Транспорт відрізняється невеликими розмірами і малою вагою. Завдяки своїй компактності, льодянка здатна розвивати значну швидкість при катанні. Крім того, малюк зможе сам заносити льодянка на гірку. Таке зимовий засіб пересування призначене для дітей віком від 3 років. На ньому також часто катаються і дорослі. Льодянки виготовляють з ударостійкого пластику. Матеріал стійкий до впливу низьких температур - він не деформується і не тріскається на морозі. Льодянка розрахована на великі навантаження, які можуть виникнути при їзді. Такі характеристики гарантують довгий термін служби транспорту. Важлива перевага льодянок - доступна вартість. Льодянка має вигляд барвистою пластини, прикрашеної декоративними виїмками. Багато моделей оснащені ручкою для простоти перенесення.


Одна з різновидів льодянок - тарілка. Вона виконана у вигляді диска. Тарілка відрізняється наявністю спеціальних ручок з боків конструкції. За них дитина зможе триматися, спускаючись з гір. Також тарілка має більш товсту базу, ніж льодянка. Це допомагає згладжувати нерівності поверхні гірки при спуску. Конструкція оснащена бортами, які захищають гонщика від снігу. Борти також пом'якшують удари. Тарілка служить для діток віком старше 5 років. Міцна тарілка може витримати вагу будь-якого гонщика. Розробники стверджують, що льодянки і тарілки підходять для будь-яких сніжних схилів з кутом підйому не більше 30 градусів. На гірках не повинно бути трамплінів і інших перешкод. Льодянки і тарілки вважають найбільш безпечним зимовим видом транспорту. При катанні дитина може гальмувати і рулити ногами. Щоб уникнути зіткнення, гонщику досить завалитися на бік.


Асортимент льодянок

У каталогах нашого сайту begovel.com.ua представлено широке розмаїття льодянок і тарілок. У нас ви знайдете керовані і не керовані моделі. Другі мають ручку у верхній частині, за допомогою яких можна змінювати траєкторію руху. Окремі льодянки, такі як Plast Kon Supernova, оснащені гальмом. Модель Пласт Кон Супернова може витримати вагу в 90 кг! На ній цілком зможе кататися доросла людина. Є також льодянки простіше, укомплектовані однією ручкою, за яку дитина зможе триматися. Найчастіше такі моделі розраховані на вагу до 50 кг.


Санки-Льодянка Plastkon Meteor мають трикутну форму. На кожному куті розташована ручка для утримання. Пласт Кон Метеор випускають двох діаметрів - 60 і 70 см. Санки-Льодянка Plastkon Superstar - класичний варіант зимового транспорту. Модель Суперстар має дві невеликі ручки з боків. Вона ідеально підходить для спусків на великій швидкості. Аналогічна модель - Plastkon Tornado Super. Від попередньої льодянки вона відрізняється наявністю гумових накладок на ручках, і діаметром 54 см.

У даній категорії немає товарів.