Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Електросамокати

Електросамокат Scale Sports SS 02 чорний

Нет в наличии
8001 грн
Топ продаж

Що таке електросамокат і як його вибрати?

Останнім часом електротранспорт стає все популярнішим. На міських дорогах все частіше можна зустріти не тільки електроавтомобілі, а ще й людей на різних гіробордах, моноколесах, електровелосипед. На окрему увагу заслуговує електросамокат, він користується попитом не тільки у дітей і підлітків, а й у дорослих людей. Від класичного, електричний самокат відрізняє наявність електромотора, акумулятора і контролера управління. Даний вид транспорту простий і зручний в експлуатації, екологічний і не вимагає значних фізичних зусиль, як, наприклад, класичні велосипеди. Перш ніж електросамокат купити, потрібно знати як його вибрати.

Основні параметри, які потрібно враховувати до покупки

1) Електродвигун

Існує два види моторів: мотор-колесо і мотор з ланцюговим приводом. Сучасний мотор, встановлений в колесі, значно перевершує класичний мотор з ланцюговим приводом. Мотор-колеса тихіше, довговічніше, могутніше не вимагають спеціального догляду.

2) Акумулятор

Існують літієві і свинцеві. При виборі потрібно віддавати перевагу літієвим акумуляторам, які значить

Єльне краще свинцевих: вони не тільки легше і компактніше, але і довговічніше. Від ємності акумулятора залежить і швидкість, і тривалість їзди.

3) Швидкість

Оптимальною швидкістю самоката вважається 25-35 км / год, так можна їхати комфортно, впевнено і її не хочеться перевищувати.

4) Розмір і тип коліс

Розмір коліс варіюється від мініатюрних 4-6 дюймів в дитячих моделях і для їзди по гладкому асфальтовому покриттю до величезних 12-14 дюймів для позашляхової їзди, для доріг з нерівностями, вибоїнами і тріщинами. Колеса бувають литі та пневматичні. Литі колеса неможливо проколоти, проте добре зарекомендували себе тільки для їзди по рівному асфальту, так як практично не амортизують. У надувних коліс амортизація істотно краще, але їх можна проколоти.

5) Габарити, вага і вантажопідйомність.

При виборі самоката слід враховувати хто, як і де буде використовувати електросамокат. Якщо важлива мобільність, то краще вибрати легкі і компактні моделі. У дитячих моделях електросамокатів є обмеження по максимальному вазі водія в 70 кг, в той час як дорослі самокати, як правило, мають вантажопідйомність до 130 кг. Все залежить від конкретно обраної моделі.

 

В інтернет-магазині «беговел» можна купити самокат електричний і звичайний, магазин пропонує широкий вибір різних модифікацій від відомих виробників.