Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Триколісні велосипеди

Всі дітки прагнуть швидше подорослішати, і навчитися самим їздити на транспорті. На заваді цьому стають не розвинене відчуття рівноваги і координація рухів. Вони призводять до небажаних падінь і травмування дітей. Вирішити цю проблему допоможе триколісний велосипед.


Переваги велосипедів на трьох колесах

Безпечний транспорт вибирають все більше сучасних батьків. Трайк є прекрасною заміною традиційної колясці. Конструкція забезпечена батьківською ручкою-штовхачем. Завдяки їй матусі і татуси здійснюють управління транспортом, поки малюк не навчився крутити педалі. Трайк підходить для початківців гонщиків віком від 1 року. Головне, щоб дитина вже міг самостійно сидіти.


Триколісний велосипед забезпечить комфортні та безпечні прогулянки на свіжому повітрі. З трайком малюкові набагато цікавіше пізнавати світ навколо. Більшість дітей не люблять сидіти в колясках, тому що вони не дають такого широкого огляду, як велосипед. Керуючи трайком, малюк сам крутить педалі, крутить кермо і грає з веселими сигналами на музичній панелі.


Як вибрати трайк?

Купуючи триколісний велосипед, слід враховувати ряд важливих факторів - вік, ріст і розвиток дитини. Конструкція транспорту міцна і легка. Рама може бути виготовлена з пластику або металу. Одне колесо з педалями знаходиться попереду рами, два колеса розташовані ззаду. Це забезпечує додаткову стійкість транспорту - велосипед не перевернеться. В асортименті нашого сайту представлені моделі на надувних колесах і колесах з піногуми.


Для самих маленьких гонщиків велосипед повинен бути укомплектований підставками під ніжки. На них дитина буде ставати, поки не навчиться крутити педалі. Більшість моделей має підніжки з покриттям. Стане в нагоді також функція блокування керма і педалей. Вона потрібна при управлінні велосипедом за допомогою батьківської ручки, якщо дитина почне пустувати. Практичні батьки вважають за краще трайк з можливістю трансформації в традиційний велосипед на трьох колесах. Таким чином транспорт буде служити малюкові віком від 1 до 4 років.


Приділіть увагу ременям безпеки - вони кріпляться до спинки сидіння і виключають випадання дитини під час катання. Додаткову безпеку забезпечують м'які накладки на бампері. Велосипеди оснащені козирком або капюшоном. Він захистить малюка від сонячних променів і дощу. Мами будуть раді наявності кошика, куди можна скласти іграшки дитини.


Інтернет-магазин «Біговел» пропонує широкий асортимент трайків від провідних вітчизняних і зарубіжних виробників - Tilly, Milly Mally, Turbo Trike, Mars Trike, Bambi, Azimut, Babytrike. У нас ви знайдете моделі для малюків будь-якого віку - від 1 року і старше. Купівля трайка стане для вас практичним і економічним рішенням. Триколісний велосипед - один з важливих факторів фізичного розвитку дитини і веселого проведення часу.