Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Ходунки

Ходунки Joy TS 05058 рожеві

Нет в наличии
1051 грн

Ходунки BAMBI M4167, сині

Нет в наличии
1308 грн

Ходунки GoodBaby 2 в 1 XB606E-4MHL рожеві 

Нет в наличии
1350 грн
Топ продаж

Дитячі ходунки були задумані як тренажер навичок ходьби. При правильному підході і дотриманні рекомендацій, це пристосування може забезпечити відмінну можливість малюкові вивчати навколишній світ і розвивати координацію, а мамі дати можливість зайнятися домашніми справами.

 

Необхідність купити ходунки може з'явитися після півроку. В цей час малюк починає активно вивчати все навколо себе і його складно зупинити. Раніше цього віку використовувати тренажер небезпечно, оскільки хребет ще недостатньо зміцнів. Педіатри рекомендують використовувати ходунки, коли дитина вже активно повзає, намагається вставати і стояти.

 

Одними з найпопулярніших є класичні ходунки, які дозволяють дитині пересуватися самостійно і без чужої підтримки. У ходунках часто передбачено регулювання висоти, щоб підлаштувати пристосування під зростання малюка. Від правильно відрегульованим висоти залежить наскільки легко і комфортно буде дитині пересуватися.

Крім стандартного каркаса з коліщатками і сидіння є бампер з ігровою панеллю. Також на стільниці можна розмістити улюблені іграшки і книжечки. Це допоможе зайняти допитливого малюка на якийсь час.

 

Розглянемо також ходунки-каталки. Тренажером це можна назвати з натяжкою, так як сидіння в них немає і малюкові потрібно штовхати конструкцію перед собою. Але дітям подобається таке пристосування, оскільки воно дає необхідну опору для розвитку ходьби, часто має яскравий дизайн, цікаві ігри та музичні ефекти.

 

В інтернет-магазині "Біговел" представлені шезлонги, манежі, стільчики для годування та інші дитячі товари. Вони покликані полегшити догляд за малюком. Наші консультанти допоможуть у виборі та оформленні доставки в будь-який населений пункт України.