Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Самокати триколісні Mini (від 1,5 до 6 років)

Ваш малюк підростає і сповнений енергії, яку необхідно перетворювати в дію? Максимум задоволення і користі від ігор на свіжому повітрі вашій дитині забезпечить триколісний самокат Міні. Ці моделі транспортних засобів призначені для дітей віком від 1,5 до 6 років.


Переваги самокатів Міні на трьох колесах

Триколісний транспорт - оптимальне рішення для дітей, які тільки починають освоювати самостійне катання. На відміну від самокатів на двох колесах, триколісні моделі мають підвищену стійкість. Вона додасть малюку впевненість під час освоєння нового транспорту. Такий самокат практично неможливо перевернути при русі. Катаючись на триколісному самокаті, райдер не відволікатиметься на утримання рівноваги. Після того, як дитина навчиться керувати моделлю на трьох колесах, вона легко освоїть дорослі види транспорту.


Конструкція оснащена двома колесами, розташованими попереду, і одним - ззаду. Такі самокати не дозволяють малюкові розганятися на велику швидкість. Завдяки цьому зводиться до мінімуму ймовірність падіння і травм. Самокати Міні – це найбільш надійний і безпечний вид транспорту для дітей. Більшість моделей оснащено зручним регулюванням керма. Його висоту (до 70 см) можна підлаштовувати під зріст дитини. Моделі мають широку платформу, на яку дитині зручно ставити ніжки.


Критерії вибору триколісного самокату

Купуючи самокат для самих маленьких, звертайте в першу чергу увагу на вагу транспорту. Від цього параметру залежить? на скільки малюк буде справлятися з управлінням, чи зможе переносити самокат самостійно через перешкоди. Найчастіше колеса триколісних самокатів виготовляють з поліуретану. Матеріал відмінно переносить вологість і бруд. Окремі моделі мають приємне світлодіодне підсвічування коліс. Все триколісні моделі мають ніжні гальма над заднім колесом.


Асортимент триколісних самокатів

У каталозі нашого сайту представлено широке розмаїття моделей від відомих виробників. Оптимальний варіантом по надійності і ціною є самокат Scooter 016. Він підходить діткам віком від 2 років. Виробник виконав конструкцію з міцного пластику і алюмінію, завдяки цьому транспорт здатний витримати навантаження в 40 кг. Великою популярністю користуються самокати Best Scooter Mini. На сайті begovel.com.ua ви знайдете транспорт Бест Скутер Міні в класичному виконанні - однотонний каркас з пластику і алюмінію з поліуретановими колесами. Модель призначена для гонщиком віком від 1,5 року. Якщо ви хочете оригінальний транспорт - вибирайте Best Scooter Mini Print або Graffiti. Від попередньої класичної моделі самокати Принт і Графіті відрізняються наявністю незвичайних малюнків на платформі. Серед розмаїття кольорів і принтів кожен райдер зможе вибрати транспорт по своєму смаку.


У каталозі інтернет-магазину ви знайдете триколісні самокати, у яких два колеса розташовані ззаду - модель Puky R 1. Транспорт від німецького бренду виготовлений з міцного металу і оснащений широкої підніжкою. Низька позиція платформи зводить до мінімуму ризик отримання травм.