Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Запчастини

Якщо у вашої дитини є транспорт, вам можуть знадобитися деякі додаткові запчастини. Інтернет-магазин begovel.com.ua пропонує широкий вибір запчастин від провідних виробників.


Асортимент запчастин

На нашому сайті представлені запчастини відомого американського бренду STRIDER. Найпопулярнішою моделлю є лижі для біговелу Страйдер. Вони допоможуть трансформувати беспедальний велосипед в справжній зимовий транспорт - снігокат. Лижі легко кріпляться до коліс, забезпечують хороше ковзання по снігу. 


У разі проколу надувного колеса, знадобляться колеса розміром 12 дюймів. Їх можна встановлювати на будь-які моделі Страйдер. З широкого асортименту ви можете вибрати колесо під колір транспорту свого малюка. Також у нас є колеса на алюмінієвих ободах.


Укомплектувати транспортний засіб своєї дитини можна збільшеним кермом. Він має м'яку накладку по центру, яка запобіжить травми малюка. Також зверніть увагу на подовжене сидіння. Воно виготовлене з якісного кожвинила. З таким сидінням райдеру буде комфортно кататися на беговел. На особливу увагу заслуговує гальмівна система для беговел. Вона є запатентованою розробкою компанії. Гальмо являє собою конструкцію зі сталі, яка кріпиться до беговел. Гальмо спрацьовує при натисканні вагою дитини на спеціальну педаль.

У даній категорії немає товарів.