Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Виберіть підкатегорію:

Скейти, пенні борди

Сьогодні пенніборд можна сміливо назвати одним з найпопулярніших видів транспорту в усьому світі. Скейт – це дошка для пересування, трюків і навіть екстремального катання. Рennyboard був розроблений в Австралії 40 років тому як легка і маневрена заміна скейтборду. У багатьох країнах борд називають «пластикова риба» - fish board. На пенніборде можуть кататися діти, підлітки і дорослі. Транспорт не має вікових обмежень.


З кожним роком виробники вдосконавлюють традиційні моделі і створюють нові варіації скейтів. Купити пенніборд - вірне рішення для любителів адреналіну і прогулянок на свіжому повітрі.


Різновиди пеннібордов


Залежно від розміру, скейти ділять на кілька видів. Категорія Original представлена дошками стандартної довжини - 56 см. Ширина підвіски таких скейтів становить 7,5 см.


Категорія Nickel має деку довжиною 69 см і підвіску шириною 10 см. Пенні борди характеризуються невеликою вагою, що дозволяє швидко набирати значну швидкість.


Щодо дизайну і забарвлення деки скейти ділять на кілька видів:

  • Стандартний 22 (Classic, Standart). Є класичним пенні бордом, пофарбованим в один тон. Колеса транспортного засобу можуть бути різнокольоровими, прозорими або матовими.
  • Пенні борд з підсвіткою коліс (Standart 22 Light). Колеса скейта оснащені світлодіодною підсвіткою, яка спрацьовує при русі транспорту.
  • Пенні борд мультиколор (Multicolor). Скейт з трикольоровим забарвленням деки.
  • Пастель (Pastel). Моделі пастельних відтінків, які призначені для дівчаток.
  • Принт. Дека такого пенніборда прикрашена яскравими малюнками в різній стилістиці. Дана серія є наймоднішою - кожен гонщик може підібрати принт скейта за своїм смаком.
  • Комфортний (Сomfort). Дека скейта оснащена спеціальними прорізами для рук. Завдяки наявності отворів пенніборд легко переносити.
  • Прозорий. Скейт має прозору деку. Прозорі колеса транспорту можуть бути з підсвічуванням або без.
  • Nickel 27. Подовжений варіант пенніборда - довжина деки становить 27 дюймів (69 см).


Конструкція пенніборда

Основа скейта - дека. Її виготовляють з міцного пластику. Щоб ноги райдера не ковзали під час руху, верхня поверхня деки оснащена спеціальним рифленням. Підвіска транспорту виготовлена з алюмінію. Матеріал надає необхідну міцність скейту. Конструкція підвіски стандартна - два елементи, об'єднані болтом. Щоб надати підвісці велику жорсткість, слід затягнути гайки, і навпаки.

Колеса пенніборда розміром 59 мм представлені поліуретаном з серцевиною з пластика або алюмінію. Жорсткість коліс всіх скейтів становить 79А. Такий показник є оптимальним для їзди по нерівних дорогах. Колеса транспорту можуть бути прозорі, матові або зі світлодіодним підсвічуванням.


Особливості пенні борда

Транспорт - відмінний засіб пересування по місту для райдерів будь-якого віку. Пенніборд відрізняється компактністю і його легко переносити навіть в рюкзаку. Скейт забезпечить неповторні відчуття серфінгу завдяки м'якості підвіски. Особлива аеродинамічна форма транспорту сприяє швидкому набору швидкості. Рennyboard позбавлений гріптейла (шкурки). Така особливість дозволить кататися на скейті навіть босоніж!


Борди мають укорочену деку в порівнянні з Лонг. Серед величезного асортименту бордів інтернет-магазину «Біговел» ви можете вибрати забарвлення собі до душі, яка допоможе підкреслити вашу індивідуальність. У нас представлені найпопулярніші моделі пенні бордів від провідних виробників.