Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Самокати двоколісні 100-230 мм

Двоколісний самокат iTrike SR 2-039-5-B, чорний

Двоколісний самокат iTrike SR 2-039-5-B, чорний

Нет в наличии
1062 грн
Топ продаж

Двоколісний самокат - класичне транспортний засіб у всьому світі. Моделі на двох колесах є оптимальним рішенням для дітей віком від 5 років.


Особливості самокату на двох колесах

Моделі мають регулювання висоти керма в декількох положеннях. Завдяки цьому кермо можна підлаштовувати під зріст дитини для максимально комфортного катання. Транспортні засоби комплектуються колесами розміром від 100 до 230 мм. Чим менше діаметр коліс самокату, тим більше він зможе розвинути швидкість. Двоколісний самокат здатний набирати значну швидкість, він маневрений і швидкий. Але для катання на ньому у гонщика повинні бути певні навички їзди. На відміну від триколісних аналогів, транспорт на двох колесах компактніший, його зручно зберігати в умовах квартири. Для можливості парковки в будь-якому місці в кожній моделі передбачені стійкі підніжки. Вони допоможуть утримувати транспорт в вертикальному положенні. Катання на двоколісному самокаті дуже корисно для зростаючого організму малюка. Транспорт надає рівномірні навантаження на суглоби і м'язи, тренує рівновагу і координацію рухів.


Вибору двоколісного самокату

Діапазон регулювання висоти керма повинен відповідати віку і зростанню гонщика. На зручність їзди також впливає жорсткість коліс. М'які колеса згладжують нерівності доріг, але більше схильні до зносу. Оптимальним показником жорсткості є 76А-80А. Більшість моделей оснащено колесами з поліуретану. Матеріал відмінно переносить вологість і бруд, стійкий до стирання. Самокати можуть комплектуватися ручним або ножним гальмом. Для діток молодшого віку стане в нагоді тільки гальмо на задньому колесі. Для гонщиків постарше - ручне гальмо. Зверніть увагу на раму самоката. Виробники використовують в якості матеріалу для каркаса пластик або метал. Пластикові моделі найчастіше виготовляють для діток дошкільного віку. Металеві (сталеві, алюмінієві) рами більш практичні і стійкі до пошкоджень. Моделі з алюмінієвим каркасом відрізняються невеликою вагою, щоб гонщик міг самостійно переносити транспорт через перешкоди.


Асортимент двоколісних самокатів

На нашому сайті begovel.com.ua представлений широкий вибір самокатів від провідних виробників. Оптимальний варіант за ціною і якістю - самокат Explore Star (Експловер Стар). На ньому можуть кататися діти віком від 3 років. Транспорт оснащений легким алюмінієвим корпусом і поліуретановими колесами. Батьки оцінять просту систему складання для зручності зберігання. Для гонщиків постарше вибирають самокат Best Scooter 8101 (Бест скутер). Він здатний витримати навантаження в 70 кг, а його колеса розміром 175 мм відрізняються хорошими показниками прохідності. Кращим подарунком для дитини старше 7 років стане двоколісний самокат Maraton Scooter 111. Завдяки його вантажопідйомності в 90 кг, кататися на транспорті зможуть навіть дорослі. Модель Марафон Скутер оснащена широкими колесами розміром 205 мм і системою складання.


Окремий сегмент двоколісний самокат на нашому сайті представлений моделями від відомого виробника Explore (Аміго Спорт). Самокати CANBERRA, Sprint і ATLANTA з колесами діаметром 200 мм призначені для дітей старше 5 років. Конструкція самоката виготовлена з 100% алюмінію. Завдяки цьому транспорт набуває легкість і маневреність. Незважаючи на невелику вагу, моделі здатні витримати значні навантаження - до 100 кг! Для дітей від 7 років виробник розробив самокат EXPLORE DEGREE BULL (Експловер Дегри Бул). Він має спеціальний ремень для перенесення і просту систему складання. Двоколісний самокат Scooter Urban - оптимальний варіант для пересування по міських вулицях. Модель Скутер Урбан підходить дітям віком від 9 років. Конструкція витримує вагу в 100 кг, тому їздити на ньому можуть і дорослі. Рама транспорту представлена міцним пластиком і алюмінієм. За м'якість ходу відповідають амортизатори на передньому і задньому колесі.