Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Тренажери

У кожної людини свій шлях до спорту. Хтось отримав тягу до активного способу життя ще в дитинстві, хтось прийшов до цього вже будучи дорослим. Якщо людина звикла рухатися, звикла, що в його житті є спорт, рух, якщо це приносить їй радість і гарне самопочуття, то вона буде шукати можливість жити повним життям. Навіть якщо не сезон чи немає часу. Якщо для роликів або велосипеда не сезон, то така людина знайде можливість займатися вдома.

Повноцінний тренажерний зал організувати вдома досить складно і витратно, але купити тренажер і тренуватися в домашніх умовах під силу кожному.

Спортивні тренажери

Для того, щоб схуднути або просто привести в тонус тіло і м'язи існують різні спортивні тренажери. Завдяки використанню тренажерів, забезпечується якісне навантаження на м'язи, стимулюється їх тонус і ріст.

Спортивні тренажери бувають:

· Силові

Такі тренажери благотворно впливають на розвиток витривалості, на силову підготовку, тренують м'язи і сприяють зростанню м'язової маси. Найпоширенішими є турнік, штанги, гантелі, блокові силові тренажери, тренажери для преса, наприклад лави.

· Кардіотренажери

Головна місія кардіонавантажень - зміцнення серцево-судинної системи і легенів. Найвпізнаваніші кардіотренажери - бігова доріжка, орбітрек, степпер, велотренажер.

 

Деяким видам тренажерів складно вписатися в домашній інтер'єр. Але якщо купити лаву, наприклад, вона не займає багато місця і в той же час дає можливість добре попітніти, виконуючи комплекс різноманітних вправ.

 

На нашому сайті Ви можете вибрати кращий тренажер для дому вже сьогодні! Консультанти інтернет-магазину "Біговел" будуть раді допомогти з вибором і оформленням доставки в будь-який населений пункт України.

У даній категорії немає товарів.