Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Електромобілі

Електромобіль Bambi M 4564B білий

Електромобіль Bambi M 4564B білий

Нет в наличии
2279 грн
Топ продаж

Автомобіль, а тим більше електромобіль - мрія кожної дитини. Якщо ви хочете порадувати дитину, здійснити її мрію, то можна купити електромобіль Київ.

Такий засіб пересування візуально створено за образом і подобою моделей сучасних автомобілів і це дозволяє дитині по-дорослому реалістично відчути себе водієм.

Дитячий електромобіль - це цікавий дитячий транспорт для дітей від 1,5 до 8 років. У рух його приводить електричний мотор, який працює від акумулятора.

Електромобілі відрізняються розміром, кількістю передач, максимальною швидкістю, ємністю акумулятора і часом зарядки / ходу на одному заряді, матеріалом коліс, кількістю місць в машинці і наявністю додаткових світло-звукових ефектів.

При виборі авто буде не зайвою "шпаргалка":

- для водіїв-початківців буде цілком достатньо одного акумулятора на 6 V;

- для дітей 3-7 років бажано брати одну 12-вольтову або дві 6-вольтові батареї;

- дітям 8-10 років хочеться поганяти довше і з вітерцем, що під силу батареям потужністю 24 V.

Одним з найважливіших критеріїв при виборі дитячого електрокара є вік його майбутнього щасливого власника.

Існує 3 основних групи за віком:

- Для дітей від 1 до 3 років. Мала вага (до 30 кг) і невелика швидкість (до 3-5 км / год) забезпечують необхідний рівень безпеки. Як правило, такі моделі мають в комплекті пульт ДУ, який дозволяє батькам контролювати напрям і швидкість руху авто. Процес катання буде цікавий не тільки для малюка, але і для батьків.

- Для дітей від 3 до 7 років. Габарити і вага вже серйозніше, як і швидкість до 8 км / год. Електромобілі цієї категорії часто оснащені функцією заднього ходу і можливістю блокування другої швидкості. Це дозволить вберегти дитину від травм, а нерви батьків від переживань, поки малюк вчиться добре їздити.

- Для дітей від 7-8 років і старше. Вони можуть розвивати швидкість до 8-10 км / год і мають розширений функціонал у вигляді фар, музичного керма або музичної панелі з MP3 плеєром.

В інтернет-магазині begovel.com.ua представлений якісний дитячий електротранспорт. У нас можна вибрати електромобіль, гіроборди і електросамокати для активного дозвілля, які обов'язково порадують дитину і всю родину. Консультанти допоможуть у виборі та оформленні доставки в будь-який населений пункт України.