Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Роликові ковзани

Катання на роликах - це не тільки цікаве, а й корисне заняття для дітей. На роликах можна їздити по асфальту навесні, влітку і восени.


Користь роликових ковзанів

Дитина, катаючись на роликах, переживає захоплення, радість і азарт. Але крім цього, таке хобі дуже корисно для здоров'я малюка. Їзда на роликових ковзанах зміцнює м'язи ніг, які практично не задіяні при їзді на інших транспортних засобах або під час спортивних занять. Малюк, балансуючи, сприяє тренуванню м'язів спини і живота. При цьому в рази покращується координація рухів, розвивається почуття рівноваги. Катання позитивно впливає на серцево-судинну систему, тренує зоровий апарат, адже маленький райдер поперемінно дивиться у далечінь, то перед собою. Їзда на роликах - це найкраще фізичне навантаження в поєднанні з руховою активністю на свіжому повітрі, яка зміцнює імунітет дитини.


Критерії вибору роликів

Як правило, на роликах починають кататися з 3-4 років. Щоб малюку було зручно їздити, необхідно грамотно підібрати ролики. Дитячі роликові ковзани відрізняються від дорослих посиленою фіксацією стопи, низьким центром ваги, маневреністю для максимальної безпеки дитини при катанні. Першу чергу приділіть увагу розміру. Часто дитячі моделі роликів мають розсувну систему. Її почали застосовувати всі відомі виробники роликів з 2000х років. Діапазон регулювання може бути від 26 до 33, або від 33 до 38. Така особливість є досить практичною - ролики прослужать райдеру не один рік. У регульованих роликів може бути розсувні п'ята або розсувний носок. При розсуванні збільшується не тільки довжина, але і об'єм. Регулювання розміру здійснюється за допомогою кнопок, гвинтів. Кнопкова система є найбільш зрозумілою і простою, але не дозволяє налаштовувати половинки розмірів. Для регулювання гвинтами необхідні допоміжні інструменти. 


При виборі роликових ковзанів слід враховувати тип черевика. Він може бути жорстким або м'яким. У жорстких пластикових моделях дитяча ніжка надійно зафіксована, черевик забезпечує бічну підтримку. Для дітей часто випускають м'які ролики. Вони гарантують комфорт при катанні, добре вентилюються. У дитячих моделях повинна бути посилена п'ята і носок. Зверніть увагу на систему шнурівки - класична (за допомогою шнурків) або швидка (за допомогою пластикової кліпси). Окремі моделі мають знімну внутрішню частину - її можна зняти для прання або замінити на нову при зносі.


Важливий критерій - якість коліс. Вони можуть бути представлені ПВХ або технологічним поліуретаном. Поліуретан практично безшумний при їзді, менше передає вібрації. Подивіться на маркування жорсткості коліс. Показетль повинен бути в межах 78-83 А. Раму роликів виготовляють з композиту або алюмінію. Композитна рама часто зустрічається в дитячих моделях. Матеріал відрізняється легкістю і довговічністю. Алюмінієва рама надає роликам маневреність і динамічність при катанні.