Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Двоколісні велосипеди

Велосипед двоколісний Sigma RAIDER SJ 16" чорно-салатовий

Велосипед двоколісний Sigma RAIDER SJ 16" чорно-салатовий

Нет в наличии
2655 грн
2479 грн
Топ продаж
Акция-7%

Будь-яку дитину важко уявити без велосипеда. Якщо вашій дитині вже незручно крутити педалі велосипеда на трьох колесах, пора купувати двоколісний транспорт. Кожна дитина мріє про двоколісний велосипед! Даний транспорт вважається найпоширенішим засобом пересування в усьому світі. Інтернет-магазин «Біговел» допоможе вам зробити правильний вибір і підібрати ідеальний варіант для дитини.


Як правильно вибрати велосипед

До покупки велосипеда слід підійти відповідально, адже від цього залежить безпека вашого малюка. Головна характеристика транспорту - розмір коліс. Для дітей діаметр коліс складає від 12 до 20 дюймів. Підбираючи модель для маленького гонщика, орієнтуйтеся на ріст дитини. Не варто економити і купувати транспорт «на виріст». Діаметр коліс повинен точно відповідати зростанню малюка. Розмір 12 дюймів призначений для дітей зростом 95-115 см, 14 дюймів - 100-120 см, 16 дюймів - 105-125 см, 18 дюймів - 110-130 см. Для дітей зростом до від 120 до 140 см вибирайте велосипед з розміром коліс 20 дюймів.


Параметри мають невеликий діапазон. Він обумовлюється можливістю регулювання висоти сидіння. Функція дозволяє підбирати необхідну висоту в міру росту дитини. Позиція малюка на правильно підібраному велосипеді виглядає так: педаль розташована внизу, нога дитини повністю випрямлена, і настає всією ступнею на педаль. При цьому друга нога не стикається з кермом.


Не менш важливий параметр - вага транспорту. Підбирайте велосипед таким чином, щоб дитина могла сам переносити байк через перешкоди. Вага транспорту визначається матеріалом, з якого виконана рама. Зарубіжні компанії часто виготовляють раму з алюмінію, а вітчизняні - зі сталі. Транспорт з алюмінієвою рамою важить трохи менше, ніж сталевий. Зверніть увагу на захист ланцюга. Він може бути повним, неповним або бути відсутнім. Захист запобігає потраплянню одягу дитини, бруду або каменів в ланцюг.


Моделі з колесами від 12 до 18 дюймів додатково оснащені бічними колесами. Вони додадуть гонщику почуття впевненості, навчать тримати рівновагу. Як тільки дитина освоїть самостійне катання - колеса легко знімаються. Велосипеди з колесами 20 дюймів укомплектовані підніжкою.


Не женіться за додатковими функціями, підбираючи велосипед. Наприклад, дітям віком до 10 років не знадобиться транспорт з перемикачем швидкостей. Також маленьким гонщикам не потрібне ручне гальмо. Їх руки ще недостатньо довгі і сильні, щоб натискати гальмо на кермі.


Сайт begovel.com.ua пропонує безліч барвистих моделей двоколісних велосипедів. У нас ви знайдете байки відомих виробників - Azimut, Profi, Tilly, Schwinn, PRIDE. Весь транспорт проходить суворий контроль якості і тестується на нешкідливість та безпечність. Подаруйте своєму малюкові масу вражень і цікавих подорожей разом з велосипедами від інтернет-магазину «Біговел»!