Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Настільні ігри

Футбол Bambi 1090

Футбол Bambi 1090

Нет в наличии
1986 грн
Футбол Bambi 20215

Футбол Bambi 20215

Нет в наличии
2522 грн
Топ продаж
Футбол Bambi 2031

Футбол Bambi 2031

Нет в наличии
3356 грн

Настільні ігри з'явилися сто років тому. Але до сих пір вони рідко залишають байдужими.

 

Настільний футбол - це цікава гра для дітей і дорослих, яка імітує футбольний двобій. Гравцями на полі керують за допомогою рукояток на двох сторонах стола - на них розташований воротар, гравці захисту і нападу, лінія з п'ятьма гравцями. Розрахований такий снаряд на двох або чотирьох гравців.

 

Вибираючи настільні ігри, насамперед потрібно тверезо оцінити розміри приміщення, де будуть відбуватися захоплюючі матчі. Бувають компактні складні столи, бувають столи з ніжками і навіть футбол - настільна гра. Якщо простір обмежений, то краще вибрати компактні моделі. Великий настільний футбол добре ставити для відпочинку в офісі. Важливо оцінити якість і надійність обраної моделі, її ремонтопридатність. Перевірте стійкість конструкції і / або столу, наскільки комфортно і легко управляти гравцями. Деякі моделі поєднують в собі кілька ігор: футбол настільний, аерохокей або настільний хокей на штангах, настільний більярд і тенніс.

Настільний футбол розвиває увагу, швидкість реакції і спритність рук, він дає можливість розслабитися і повеселитися, випустити свої емоції. А ще - це чудова можливість провести час всією родиною, відволікти себе і дітей від гаджетів і кілька годин насолодитися захоплюючою грою.

В інтернет-магазині "Біговел" представлені батути, настільні ігри та інші спортивні товари для активного дозвілля, які обов'язково порадують дитину. Наші консультанти допоможуть у виборі та оформленні доставки в будь-який населений пункт України.