Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Настільні ігри

Футбол Bambi 20215

Футбол Bambi 20215

2522 грн
Топ продаж

Настільні ігри з'явилися сто років тому. Але до сих пір вони рідко залишають байдужими.

 

Настільний футбол - це цікава гра для дітей і дорослих, яка імітує футбольний двобій. Гравцями на полі керують за допомогою рукояток на двох сторонах стола - на них розташований воротар, гравці захисту і нападу, лінія з п'ятьма гравцями. Розрахований такий снаряд на двох або чотирьох гравців.

 

Вибираючи настільні ігри, насамперед потрібно тверезо оцінити розміри приміщення, де будуть відбуватися захоплюючі матчі. Бувають компактні складні столи, бувають столи з ніжками і навіть футбол - настільна гра. Якщо простір обмежений, то краще вибрати компактні моделі. Великий настільний футбол добре ставити для відпочинку в офісі. Важливо оцінити якість і надійність обраної моделі, її ремонтопридатність. Перевірте стійкість конструкції і / або столу, наскільки комфортно і легко управляти гравцями. Деякі моделі поєднують в собі кілька ігор: футбол настільний, аерохокей або настільний хокей на штангах, настільний більярд і тенніс.

Настільний футбол розвиває увагу, швидкість реакції і спритність рук, він дає можливість розслабитися і повеселитися, випустити свої емоції. А ще - це чудова можливість провести час всією родиною, відволікти себе і дітей від гаджетів і кілька годин насолодитися захоплюючою грою.

В інтернет-магазині "Біговел" представлені батути, настільні ігри та інші спортивні товари для активного дозвілля, які обов'язково порадують дитину. Наші консультанти допоможуть у виборі та оформленні доставки в будь-який населений пункт України.