Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Біговели-каталки

Порівняно недавно в асортименті дитячого транспорту з'явився біговел. Велосипеди без педалей або, як їх ще називають, балансери давно популярні в Америці, але в Україні ще не багато батьків знайомі з цим видом транспортних засобів. Спеціально для діток, які тільки вчаться кататися розроблені біговели-каталки.


Особливості вілобігу-каталки

Транспорт має схожість з велосипедом - у нього також є кермо і колеса. Біговел приводиться в рух при відштовхуванні ногами від поверхні землі. Каталка сконструйована з урахуванням особливостей розвитку дитини віком до 2 років. У цей період малюк ще не здатний дістати до педалей, і тим більше їх крутити. Біговел-каталка для самих маленьких гонщиків відрізняється невеликою вагою і компактністю. Відмітна особливість конструкції - наявність 3 або 4 коліс. Вони забезпечують додаткову стійкість біговелу. Така конструкція не дозволить малюкові впасти, навіть якщо транспорт набере значну швидкість. При виборі каталки врахуйте, що малюк повинен впевнено стояти ніжками на землі, щоб він міг вільно відштовхуватися при катанні. Беспедальний велосипед-каталку вибирають батьки, які не впевнені в тому, що дитина зможе тримати рівновагу. Біговел підготує малюка до освоєння більш складних видів транспорту.


Асортимент біговелів-каталок

Біговел Ролоцікл - оптимальне рішення для малюків від 1 року. Він підходить гонщикам, які вже навчилися самостійно сидіти. Модель характеризується полегшеною конструкцією, що важливо для самих маленьких райдерів. Він важить всього 1,5 кг і має перетинки в каркасі для простоти перенесення. Ролоцікл оснащений 3 колесами - 2 розташовані ззаду, а одне - попереду. Модель зручно брати з собою на прогулянки, перевозити в автомобілі. Не менш поширений транспорт - велобег Мінібайк. Він має по 2 колеса ззаду і спереду, а також порожню раму. Пластикові колеса дозволять гонщику кататися навіть вдома.


Особливою популярністю користуються Толокари-мотоцикли. Вони оснащені широкими колесами. Завдяки цьому транспорт набуває стійкість і стабільність при катанні. Мотоцикли-каталки в асортименті нашого сайту представлені моделями «Racing» і «Поліція». Біговели виконані з легкого пластику, стійкого до пошкоджень. Моделі мають музичні та світлові ефекти, які не залишаться без уваги дитини.


Справжній хіт продажів - біговели-каталки від німецького виробника Puky. Бренд випускає 2 моделі вілобігів для діток віком 1-2 роки - Pukylino і Wutsch. Балансери виготовлені з міцного металу, стійкого до зносу. Моделі укомплектовані 4 колесами, обтягнутими гумою. Широка колісна база 26 і 28 см повністю виключає ймовірність перекидання транспортного засобу. Для максимального комфорту дитини при катанні передбачено сидіння ергономічної форми. Звертайтеся до менеджерів магазину «Біговел» за кращим транспортом для вашої дитини!