Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Іграшки з дерева

Дитячі іграшки служать не тільки для того, щоб розважати малюка, але і для того, щоб його розвивати. Деякі види іграшок сприяють розвитку дрібної моторики, інші - логіки і мислення, треті - тактильного сприйняття. На окрему увагу заслуговують різні вироби з натуральних матеріалів, наприклад, іграшки з дерева. І це не тільки пірамідки, конячки або стукалки. Це може бути цілий ляльковий будиночок.


Така іграшка надовго займе дитину і подарує широкий простір для фантазії маленької господині чи господаря. Можна зробити будиночок своїми руками, але іноді легше і простіше знайти готовий варіант.


Вибираючи будиночок з дерева, потрібно розуміти, що він повинен бути відповідних віку і зросту дитини розмірів. Якщо будиночок буде набагато більше або набагато менше малюка, то йому буде незручно і нецікаво грати. Збірка будиночка не повинна бути складною і займати багато часу і зусиль, на випадок якщо дитина захоче змінити планування або конструкцію самостійно. Набір меблів повинен бути простим і зрозумілим, наприклад, ліжко, стілець і стіл. Важливо також звернути увагу на якість матеріалу і вироби в цілому. Необроблених країв, відколів бути не повинно. І мова тут не про естетичний вигляд, а про безпеку.

Рано чи пізно настане момент, коли коробки перестануть підходити на роль гаража або будиночка для ляльок та іграшок, і дитина попросить купити будиночок. Консультанти інтернет-магазину "Біговел" будуть раді допомогти з вибором і оформленням доставки в будь-який населений пункт України.

У даній категорії немає товарів.