Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Санки Marmat

З приходом зими перед батьками стає проблема вибору транспорту для своєї дитини. В Україні і в світі турботливі батьки віддають перевагу компанії Marmat.


Особливості продукції Marmat

Бренд Мармат, заснований в Польщі в 1979 році, спеціалізується на виробництві товарів для спорту та зимових розваг. Для виготовлення моделей інженери компанії використовують міцний пластик. Він має підвищену стійкість до низьких температур - здатний функціонувати при показнику - 20 градусів. На морозі пластик не деформується і не схильний до розтріскування, що вкрай важливо при катанні зі снігових гірок. Серед численних конкурентів продукція Marmat виділяється продуманою ергономікою. Кожна модель виконана з урахуванням анатомічних особливостей дитини. Тому малюкові буде особливо комфортно кататися в транспорті Мармат. Моделі компанії також підкорять батьків і їх малюків яскравою кольоровою гамою і різноманітністю модифікацій конструкцій.


Серед широкого асортименту бренду кожен зможе підібрати транспортний засіб за своїм смаком. Торгова марка випускає льодянки, які зручно брати з собою на прогулянку. Вони мають компактні розміри і малу вагу. Малюк зможе самостійно заносити їх на гірку. Невеликі габарити транспорту дозволяють розвивати значну швидкість під час катання. Особливою популярністю користуються лижі Marmat. В асортименті бренду представлені моделі для початківців гонщиків і старших діток. Лижі легко кріпляться до черевиків. Посилені лижні палиці допоможуть долати снігові дороги.

У даній категорії немає товарів.