Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Дитячі меблі

Батьки намагаються з дитинства дати дитині все необхідне. Це і одяг, і взуття, і іграшки, потім і перший транспорт. Все це повинно бути якісним, комфортним і безпечним. За подібними критеріями підбираються і дитячі меблі.

Турботливим батькам властиве бажання створити для своїх дітей максимально комфортні і сприятливі умови проживання. Перш ніж купити дитячі меблі, слід визначити і зіставити Ваші побажання з побажаннями маленької людини, яка буде нею користуватися.

Дитяча кімната - це окремий світ з широким функціоналом. Таке приміщення, як правило, поєднує в собі ігрову і навчальну зони зі спальнею. Тому доцільно підійти до планування обстановки в дитячій серйозно.

Стандартний набір дитячих меблів

Ліжко, столик зі стільчиком, шафа, полиці / стелажі для іграшок і книжок - це ті компоненти, без яких важко уявити дитячу.

Як вибрати дитячі меблі

Критерії вибору меблів для дітей схожі з дорослими меблями, але є нюанси.

Дитячі меблі повинні бути безпечними і стійкими. Всі елементи перевірені і надійно закріплені. Бажано мінімізувати кількість виступаючих гострих кутів, щоб запобігти небезпеці травмування.

При виборі дитячих меблів слід звернути увагу не тільки на якість, але і на екологічність матеріалів.

Важливий критерій - зручність. Взяти книгу з полиці або покласти речі в шафу дитині повинно бути зручно. Це може зіграти вирішальну роль в привчанні до порядку і самостійності.

І звичайно ж, дитячі меблі красиві і яскраві. Естетичний смак розвивається з дитинства. Помилково вважати, що лише дитячі меблі для дівчаток можуть бути красивими. Для хлопчиків існують теж дуже стильні варіанти.

 

Ви можете купити дитячі меблі в Києві в спеціалізованих магазинах, забравши прямо з полиці. Інший варіант - зробити покупку в інтернет-магазині "Беговел". Виходить зручніше, дешевше, з економією сил і часу на пошуки. На нашому сайті можна підібрати для дитини парту, столик зі стільчиками і полки / стелажі для книг і іграшок.