Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Прогулянкові коляски

Поява маляти - приємна і очікувана подія для всієї родини. Кожна мама прагне створити максимальну зручність своєму малюкові для його здоров'я і правильного розвитку. Тому важливе значення в житті дитини має вибір коляски.


Коли малюк підростає, мами вибирають прогулянкові коляски. Легкі і маневрені моделі є прекрасною альтернативою дитячому транспорту. Коляски підходять для прогулянок на свіжому повітрі, походів в поліклініку, подорожей на дачу і т.д. Прогулянкові моделі служать для карапузів віком від півроку. Коляски можна використовувати до періоду, коли дитина ще не в силах проходити значні відстані пішки (зазвичай це вік до 3 років).


Вибір прогулянкової коляски

Прогулянкові моделі більш легкі і мобільні, на відміну від колясок для новонароджених малюків. При підборі коляски для прогулянки необхідно особливу увагу приділяти її вазі. Найчастіше з дитиною гуляють мами, бабусі або няні, тому вибирайте модель з невеликою вагою колясочної бази. Якщо ви живете в багатоповерховому будинку, попередньо виміряйте ширину ліфту. Необхідно, щоб шасі коляски проходили вільно в двері ліфта.


Важливий критерій - якість сидіння. Малюки до 1 року тільки починають вчитися сидіти. Для формування правильної підтримки хребта купуйте коляски з жорсткою спинкою. Зверніть увагу на регулювання нахилу спинки сидіння. У такому віці діти часто засинають під час прогулянок. Для забезпечення комфортного сну дитини важливо, щоб спинка регулювалася з позиції «сидячи» в позицію «лежачи».


На прогулянках діти пізнають світ. Щоб малюк не випав з коляски, вона повинна бути оснащена ременями безпеки. Найбільш надійними вважаються точкові ремені, які повністю охоплюють дитину. Додатковим захисним бар'єром служить м'яка перекладина. Для зручності батьків ручка може регулюватися. Перекидна ручка дозволяє встановлювати коляску обличчям до мами або навпаки. При зберіганні і транспортуванні коляски стане в нагоді функція складання.


Різновиди прогулянкових колясок

Щодо сезону прогулянкові моделі бувають літні і зимові. Зимові варіації більш масивні і стійкі. Вони укомплектовані широким капюшоном, який захистить дитину від снігу, дощу і вітру. Більшість моделей оснащені спеціальним чохлом, який не дасть ніжкам дитини замерзнути. Літні коляски мають менший розмір, вагу і габарити. Вони виконані з легкої тканини і зазвичай забезпечені козирком.


За типом складання розрізняють коляски-книжки і коляски-тростини. Тростини - найбільш легкі і швидко складаються уздовж осі. У складеному вигляді вони нагадують тростину. Такі моделі зручно перевозити в громадському транспорті. Пам'ятайте, такі варіанти призначені для малюків від 1 року, так як вони не мають достатньої жорсткості сидіння. Коляски-книжки важать більше, ніж тростини. При складанні навпіл, спинка коляски з'єднується з сидінням.


Коляски можуть оснащуватися різною кількістю коліс. Більшою стійкістю і прохідністю відрізняються моделі на 4 колесах. Триколісні коляски більш маневрені і підходять батькам, які цінують активний спосіб життя.


Інтернет-магазин begovel.com.ua пропонує величезний асортимент прогулянкових колясок на будь-який смак. У нас представлені найпопулярніші моделі від зарубіжних і українських виробників - TILLY, Caretero, Lorelli, Geoby, Stokke, Bambini і багато інших. На нашому сайті ви зможете підібрати коляску бажаного кольору, комплектації і вартості.