Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Самокати триколісні Maxi (від 2,5 до 10 років)

Самокат вважається найпопулярнішим дитячим транспортом в світі. Спеціально для дітей віком від 2,5 до 10 років розроблені триколісні самокати Maxi. Легкий і компактний транспорт - ідеальне рішення для прогулянок на свіжому повітрі.


Переваги самокатів Максі на трьох колесах

Триколісні самокати Максі підходять для початківців гонщиків. Конструкція оснащена двома колесами, розташованими попереду, і одним - ззаду. Завдяки цьому досягається підвищена стійкість транспорту. Самокат не перевернеться при катанні, що зводить ризик отримання травм до мінімуму. Транспортний засіб має широку платформу, на яку гонщику буде комфортно ставити ніжки. Така конструкція швидко навчить райдера управляти транспортом, відштовхуватися від поверхні, гальмувати і набирати швидкість, не відволікаючись на рівновагу. Після триколісного самокату дитина з легкістю освоїть дорослий транспорт. На триколісному самокаті дитина не зможе розвивати велику швидкість, що робить транспорт найбільш безпечним і надійним.


Критерії вибору триколісного самокату

Триколісний самокат вибирають щодо віку і росту дитини. Більшість моделей мають регулювання висоти керма (найчастіше до 90 см), тому будуть рости разом з малюком. Колеса транспорту можуть бути виготовлені з поліуретану або пластику. Деякі моделі мають світлодіодне підсвічування коліс. Для кращого зчеплення з ногами гонщика поверхню платформи забезпечена спеціальним рифленням. Триколісні самокати Максі комплектують ножним гальмом, розташованим над заднім колесом. Для дітей молодшої вікової категорії ручне гальмо є марним доповненням. Якщо часто подорожуєте, вибирайте моделі з системою складання. Вона спрощує процес транспортування і зберігання транспорту.


Асортимент триколісних самокатів

У каталогах нашого сайту begovel.com.ua ви знайдете безліч моделей триколісних самокатів Максі різних модифікацій і кольорів. Самокат Best Scooter Maxi - класична модель від відомого бренду. Він призначений для дітей віком від 3 років. Бест Скутер Максі виконаний у смужку, і оснащений світяться поліуретановими колесами. Конструкція здатна витримати навантаження в 60 кг! Практичні батьки вибирають модель Scooter Maxi складаний. Він відрізняється від попереднього транспорту наявністю зручної системи складання. Не меншою популярністю користуються оригінальні самокати Best Scooter Maxi Graffiti і Print. Їх платформа прикрашена незвичайними малюнками. Дитині точно сподобається привабливий транспорт і його світяться колеса.


Новинка на ринку України - самокат Smart MicMax. Його платформа, стійка керма і прогумовані накладки пофарбовані в один тон. Металева конструкція здатна витримувати значні навантаження. Платформа оснащена прогумованим покриттям, яке запобігає ковзанню ніг. Універсальна модель - самокат EXPLORE SMART. Він має міцний кермо з алюмінію і просту систему складання. Експловер Смарт розрахований на вік дітей від 3 років.


Якщо ви хочете порадувати свого дитині, варто купити самокат Maraton Smart. Конструкція виконана з алюмінію. Матеріал забезпечує легкість і маневреність транспорту. Марафон Смарт укомплектований системою складання. Посиленим каркасом відрізняється самокат Scooter maxi 21 st. Важлива перевага моделі - наявність музичної та світлової платформи. В каталозі триколісних самокатів Максі також представлена модель Milly Mally Scooter Active - Sportу. Вона відрізняється від попередніх аналогів розташуванням коліс - два знаходяться ззаду, а одне - попереду. Така конструкція Міллі Малі Актив Спорті додасть райдеру впевненість при катанні, не дасть впасти.