Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Гойдалки / шезлонги / люльки

Качалка-каталка 2 в 1 Pilsan Собачка

Качалка-каталка 2 в 1 Pilsan Собачка

Нет в наличии
917 грн
Топ продаж
Шезлонг Lionelo Pascal, сірий

Шезлонг Lionelo Pascal, сірий

Нет в наличии
1799 грн

Перші місця в списку найнеобхідніших покупок при підготовці до народження малюка традиційно займають ліжечка і коляски. Однак у наш час не варто відмовлятися від благ, які пропонують виробники. Сучасні пристосування створені щоб хоч трохи полегшити щоденний догляд за малюком, заощадити час і сили, тому вони і стають улюбленцями молодих батьків.

Різноманітні сидіння для найменших завойовують своє місце в списку must have. Так наприклад, в кріслі-гойдалці і шезлонгу дитина може лежати, сидіти, спостерігати за тим, що відбувається навколо, перекушувати, грати і навіть подрімати. При чому в цей час, спинка малюка буде перебувати в анатомічно правильному і комфортному положенні.

Всі види качалок передбачають наявність сидіння з м'якою оббивкою, де можна покласти або посадити малюка, і стійкої конструкції-основи. Як правило, такі речі купуються для новонароджених і використовуються до тих пір, поки дитині комфортно.

Види дитячих крісел-качалок

- Шезлонги

- Крісла гойдалки, колиска-гойдалки

- Електронні крісла-гойдалки.

- Заколисуючий центр.

Основні критерії вибору

1. Гранично допустима вага дитини. В даному випадку, це більш інформативний показник, ніж вік.

2. Габарити і вага. Якщо плануєте переносити з кімнати в кімнату або брати з собою на відпочинок, то краще не зупинятися на габаритних моделях.

3. Наявність ременів безпеки, накладок.

4. Наявність регулювання нахилу спинки.

5. Компактність складання.

6. Комплектація (мобіль або дуга з іграшками, капюшон). Підвіска з іграшками і музичний блок допоможуть розважати і розвивати малюка.

7. Наявність різних режимів (вібрація, заколисування).

8. Наявність знімних текстильних елементів.

Сучасні батьки можуть купити дитячий шезлонг в Києві не тільки в спеціалізованих, але й в інтернет-магазинах. Інтернет-магазин «Біговел» знає наскільки важливо давати мамі час на побут, на відпочинок і на себе, тому пропонуємо гойдалки, шезлонги і люльки відомих виробників - Carrello, KinderKraft, Bambi і ін.