Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Стільчики для годування

Ваш малюк росте і дорослішає. Йому так хочеться скоріше зайняти своє місце за сімейним столом. Але набагато комфортніше і безпечніше, а часто і цікавіше, йому буде сидіти на своєму особистому стільчику для годування. Можна не тільки вчитися їсти самостійно, як дорослі, а й грати, малювати і ліпити поки мама готує і тато накриває на стіл.

Існують різні стільчики для годування. Є навіть багатофункціональні моделі, які ростуть разом з дитиною. І мова не тільки про ті, в яких регулюється висота. Деякі моделі поєднують в собі шезлонг, гойдалку і колиска, а деякі - розкладаються в столик і стільчик.

Основні види стільчиків для годування

- Високі стільчики;

Одні з найпопулярніших і найбільш функціональних. Вони стійкі, зручні і мобільні. Ніжки регулюються по висоті, а якщо зняти столик, стільчик можна присунути до звичайного столу. У деяких моделях є функція регулювання спинки і режим заколисування. Найчастіше вони оснащені коліщатками і мають просту систему складання після використання.

- Стільчики-трансформери;

Ті ж високі стільчики, але з розширеним функціоналом. У них об'єднали столик і стільчик. Спочатку ця система використовується як повноцінний високий стільчик для годування з 6 місяців до 3 років, а після він перетворюється в дитячий столик і стільчик для ігор і "розвивашок" мінімум до 6-7 років.

- Стільчики-бустери;

Компактні і мобільні. Встановлюються на дорослий стілець. Можна використовувати і вдома, і брати з собою в поїздку, в гості або в ресторан.

- Навісні стільчики.

За допомогою спеціальних кріплень можна встановлювати на стіл, підвіконня або на будь-яку іншу стійку і міцну горизонтальну поверхню.

Перш ніж купити стільчик для годування, потрібно визначитися з важливими критеріями. Чи повинен стільчик мати регулювання нахилу спинки в 5 положеннях і врегулювання відстані від дитини до стільниці. Наскільки важливі знімні елементи, що миються, а саме тканинний вкладиш і піднос для їжі. Це потрібно оцінювати, виходячи з сімейного бюджету та особистих уподобань. Матеріали, функціональність, спосіб складання, колір і дизайн - все це важливо, адже користуватися таким придбанням доведеться щодня. Тому стільчик повинен бути комфортним і безпечним для дитини, і подобатися Вам.

В інтернет-магазині «Біговел» представлені стільчики для годування Bambi, KinderKraft, Toti, Carello та інших відомих виробників. Наші консультанти будуть раді допомогти з вибором і оформленням доставки в будь-який населений пункт України.