Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Санки KHW Kunststoff (Німеччина)

Компанія KHW Kunststoff - бездоганний лідер продажів дитячих санок в усьому світі. Німецький бренд випускає зимовий транспорт з 1948 року. Основні переваги торгової марки - використання екологічних матеріалів та інноваційних технологій для створення максимально безпечних і комфортних санок.


Особливості санок Кунстстофф

Всі моделі Kunststoff відрізняють сучасним оригінальним дизайном. Санки виконані в яскравих гамах. Асортимент компанії відрізняється широким асортиментом і різноманітністю. Полозі санок виробник виготовляє з відполірованої нержавіючої сталі. Матеріал має підвищену стійкість до негативного впливу корозії і окисленню. Широкі полози м'яко ковзають по снігу. Вони гарантують стійкість всієї конструкції. Санки Кунстстофф позбавлені гострих кутів, що зводить ризик отримання травм при катанні до мінімуму. Бренд випускає моделі, які принципово відрізняються від численних аналогів конкурентів. Матеріали, використовувані у виробництві санок, характеризуються великою теплоізоляцією і довговічністю. Моделі виконані з пластика, стійкого до низьких температур.


Асортимент товарів компанії KHW Kunststoff

На нашому сайті begovel.com.ua представлені моделі Kunststoff різних модифікацій. Якщо ваша дитина обожнює спуски з гірок, придбайте льодянку. Проста конструкція моделі дозволяє розвивати значну швидкість при спуску зі снігових гірок. Крім того, Льодянкою легко управляти і маневрувати. Не меншу радість дитині принесуть санки з двома місцями. Така модель підійде не тільки дітям, а й дорослим. Санки Snow Tiger comfort призначені для гонщиків від 2 років. Модель здатна витримати -20 градусів і не боїться ударів. Сноу Тайгер комфорт укомплектовані високою спинкою і ремінцем для затягування санок на гірку.


Якщо ви батьки зовсім ще маленької дитині, оптимальним рішенням для зимових прогулянок стануть коляски з прогулянкової ручкою. Конструкція транспорту створена для максимально комфортного пересування по засніжених дорогах. Цей сегмент представлений санками Snow Baby Dream. Модель оснащена сидіння анатомічної форми і ременями безпеки. Санки Сноу Бабі Дрім підходять діткам старше 1 року.


Для дітей старшого віку розроблені санки з кермом. Вони призначені для швидкісного катання і з їх допомогою можна виписувати різні віражі. КHW Snow Tiger de luxe - саме така модель. Санки сають лижу на пружині відмінної амортизації при катанні. Сидіння Сноу Тайгер де Люкс покрито спеціальним матеріалом, який зберігає тепло.