Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Манежі

Більшість батьків з нетерпінням чекають моменту, коли дитина перетвориться з маленького несамостійного організма в людинку, який пізнає світ. Чекають, коли вона почне вставати, повзати, грати і ходити. Але коли цей день настає, з'являється страх, адже в будинку складно все пристосувати під безпечне місце для дитини. Тут і гострі кути меблів, дроти від техніки і сама техніка, домашні тварини та ін. Встежити за маленьким непосидою стає непросто.

 

Дитячий манеж є відмінним рішенням для ситуацій, коли потрібно на деякий час утримати дитину на одному місці, без участі своїх рук. В манеж можна покласти безпечні іграшки або книжки і дитина буде зайнята.

 

Види манежів

Перш ніж купити манеж потрібно визначитися, який тип Ви шукаєте. існують:

- Манежі-сітки

- Надувні манежі

- Манежі-ліжечка

- Дерев'яні, металеві і пластикові манежі-огорожі

 

Якщо модель буде використовуватися стаціонарно, то краще великі габарити конструкції. Коли багато простору для гри, дитині комфортніше і спокійніше. Якщо плануєте брати манеж в подорожі або переносити з кімнати в кімнату за дитиною, то краще вибрати манеж-сітку або манеж-ліжечко.

 

Додаткові аксесуари можуть істотно розширити функціонал дитячого манежу. Іноді в комплекті можна зустріти сповивальний столик, москітну сітку, капюшон, сумку для перенесення, знімні полози для заколисування, колеса, органайзер для речей та іграшок.

 

Однак пам'ятайте, що не варто залишати малюка одного в манежі на тривалий термін. Йому потрібно пізнавати світ, щоб рости і розвиватися.

 

У нашому інтернет-магазині "Біговел" можна підібрати дитячі меблі, іграшки, транспорт. Наші менеджери з радістю проконсультують Вас, організують доставку або самовивіз обраного Вами товару.