Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Дитячі іграшки

Щасливе дитинство і гармонійний розвиток малюка неможливо уявити без ігор та іграшок.

 

У міру того, як малюк росте, з'являється необхідність розвитку тих або інших навичок і здібностей. Так наприклад, для вивчення кольорів і розмірів можна знайти набори в формі різнокольорових кубиків і пірамідок. Для розвитку тактильних відчуттів існують ігрові центри та сортери, для звукового сприйняття - музичні іграшки і брязкальця, для розвитку логіки і мислення - пазли і настільні ігри.

 

Добре зарекомендували себе інтерактивні іграшки, які вміють реагувати дією на дії дитини. Вони здатні відтворювати звуки і фрази, розповідати казки і співати пісеньки. Ці функції розвивають "вмілки" малюка, роблять процес гри більш захоплюючим і пізнавальним.

Малюки до року люблять розвиваючі центри та килимки. Наприклад, килимок з дугою з рухомими деталями, гризунками, іграшками з матеріалами різних фактур і елементами зі світло-звуковими ефектами може надовго зайняти допитливу малечу.

 

Для розвитку мислення, логіки і пам'яті, а також координації рухів у дітей старшого віку користуються попитом ігрові музичні центри та ігрові панелі.

 

Розвиваючі дитячі іграшки подобаються і дітям, і батькам. Дитина не просто тицяє на кнопки, а розвивається і отримує знання і досвід. У нашому інтернет-магазині begovel.com.ua ви можете купити іграшки та дитячі товари на вигідних умовах і з доставкою в будь-який населений пункт України.