Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Санки Plastkon

Підбираючи зимовий транспорт для своєї дитини, довіряйте перевіреним виробникам. Саме такою є чеська компанія Plast Kon. Бренд, заснований в 1998, спеціалізується на випуску санок, снігокатів, льодянок, лиж і інших спортивних товарів для дітей. За роки свого існування торгова марка стала популярна в Україні та в усьому світі.


Особливості продукції Пласт Кон

Компанія відома власними розробками і запатентованими технологіями. Товари бренду відзначені на міжнародних виставках ISPO. Купуючи санки і льодянки Plast Kon, ви даруєте своїй дитині незабутні враження від прогулянок на свіжому зимовому повітрі. Таким чином дитина зможе весело провести час з користю для здоров'я. Моделі компанії виготовлені з міцного пластику, стійкого до морозів. При низьких температурах він не схильний до деформацій. Пластик розрахований на значні навантаження, які йому доведеться витримувати під час активних катань. Кожна модель виконана з урахуванням анатомічних особливостей дитини. Тому малюк буде відчувати себе комфортно і затишно під час їзди. Крім того, батьки можуть не переживати за безпеку свого малюка.


Асортимент компанії Plast Kon

Продукція Plast Kon стане відмінним подарунком для будь-якої дитини. У нашому інтернет-магазині «Біговел» ви зможете вибрати відповідну модель з широкого асортименту представленого зимового транспорту. Сучасна модель, яку знає кожен малюк - льодянка. Льодянки представляють собою литу конструкцію з пластику. Їх геометрія сконструйована таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт гонщика. Розміру льодянок цілком достатньо, щоб забратися в них з ногами. Компактну льодянку зручно брати з собою на прогулянки, затягувати на снігові гірки. Невелика вага транспорту дозволяє розвивати значну швидкість при спусках. Бренд випускає льодянки декількох модифікацій.


Санки-Льодянка Plastkon Tornado Super - транспорт круглої форми. Торнадо супер відрізняється наявністю бічних ручок з гумовими накладками, за які дитина може триматися, спускаючись з гір. Санки-Льодянка Plastkon Supernova також мають невеликі ручки з боків. Легкий і надійний варіант льодянки - Plastkon Superstar. Вона має бічні ручки для утримання під час спусків з гірки. Діаметр Суперстар 60 см - ідеальний розмір для катання дитини. Санки-Льодянка Plastkon Meteor виконані у вигляді трикутника. Фантастичний Пласт кін Метеор має відразу три ручки по кутах трикутника.


Санки Plastkon Cyclone - вибір практичних батьків. Модель розрахована на вік від 5 до 16 років, і здатна витримувати великі навантаження. Санки Циклон мають ергономічну форму і оснащені високим сидінням. З боків моделі розташовані ручки для утримання та управління транспортом під час катання. Поширений транспорт від чеської компанії - санки Plastkon Bambi. Вони являють собою стандартні санки з пластику. Сидіння з високою спинкою і покриттям, яке Пласт Кон Бамбі створить максимальний комфорт при катанні.


Не меншою популярністю користуються санки Plastkon Firecom. Відмітна риса моделі - оригінальний дизайн. Санки Фаерком укомплектовані широкими полозами, що сприяє набору значної швидкості під час спусків з гір. Сидіння з високою спинкою маю боковини, які запобігають випадання дитини. На особливу увагу заслуговують санки з кермом - Plastkon Skibob і Plastkon Snow boat. У їх конструкції кермо пов'язаний з лижами. Поворотом керма здійснюється управлінням всім транспортом. З боків Скайбоб і Сноу бот розташовані ручки, які виконують функцію гальма. Новинка бренду - санки Plastkon Skidrifter. На такому транспорті зможуть кататися як дорослі, так і діти. Скайдріфтер також підходить для виконання нескладних трюків. Санки мають кілька позицій регулювання, яка змінюється щодо професіоналізму і віку гонщика. Важлива особливість санок - наявність простої системи складання.

У даній категорії немає товарів.