Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Коляски для ляльок

Коляска для ляльок - мрія будь-якої маленької дівчинки. Саме "транспортний засіб" робить гру в ляльки і "дочки-матері" по-дорослому реалістичними. З появою красивою ляльки, у дівчинки з'являється маса турбот - переодягнути, нагодувати, вкласти спати, а в колясці ляльку можна повести на прогулянку, покатати і заколисати.
Дитячі коляски для ляльок допомагають маленькій дівчинці відчути себе матусею, навчити піклуватися і дбайливо ставитися до інших, розвинути фантазію, увагу і відповідальність.
Лялькові коляски бувають трьох типів: тростина, коляска з люлькою і коляска-трансформер для ляльок. Деякі моделі мають можливість регулювання ручки, практично як в справжніх візочках. А це означає, що такий транспортний засіб для улюбленого пупса не на один рік, так як простий механізм дозволить дівчинці регулювати ручку під свій зріст.

Якщо хочете, щоб коляска прослужила довше, придивіться до якості і використаних матеріалів. Краще зупинити свій вибір на візку з металевим корпусом і гумовими колесами, такі моделі будуть довговічніше своїх пластмасових аналогів.

Крім того, слід звернути увагу на комплектацію. Бувають моделі зі знімним бампером, сидінням-перенескою, люлькою. Є моделі з багажником і сумкою для речей, де можна зберігати всі необхідні для гри предмети.

Купити коляску для ляльок в Києві можна і на подарунок, адже вона принесе багато радості кожній маленькій дівчинці. Консультанти інтернет-магазину "Біговел" будуть раді допомогти з вибором і оформленням доставки в будь-який населений пункт України.