Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Парти

Ближче до школи у багатьох батьків виникає питання - як і де дитина буде робити уроки. Майже у всіх вдома є письмовий стіл, але він не завжди підходить для тривалих щоденних занять маленького учня. Комфортне робоче місце - це не просто примха, це запорука його здорової постави і зору.

Купити парту дитячу в наш час не проблема, в будь-якому спеціалізованому магазині Вам запропонують відмінні варіанти на будь-який гаманець. Але підходити до вибору потрібно з розумом.

Яку парту вибрати

Парту вибирати краще з дитиною. Коли вона сяде за парту, буде помітно чи дозволяє комфортно розташуватися. Згідно з рекомендаціями фахівців, ноги дитини повинні щільно стояти на підлозі під столом, коліна зігнуті під прямим кутом, стегна і тулуб утворюють прямий кут. Такий стан мінімізує навантаження на спину при тривалому сидінні.

Буде незайвим уточнити наявність можливості регулювання висоти парти, це дозволить використовувати робоче місце не один рік.

Кришка парти повинна бути таких розмірів, щоб дитина вільно могла покласти обидва ліктя. При цьому спина збереже пряме положення і у дитини не виникне бажання зігнутися або нахилити корпус вперед. Стільниця розміром 60х60 вважається оптимальною, на такому столі місця вистачить і для ліктів, і для книг.

У деяких партах є полиці і тумбочки. Вони не тільки значно збільшують корисну площу парти, а й дозволяють зручно розмістити навчальне приладдя і матеріали.

Крім парти, варто задуматися і на чому буде сидіти дитина. За розмірами стілець повинен відповідати парті, інакше проблем з поставою не минути. Стілець-трансформер має ті ж переваги, що і розсувні ролики. Можливість регулювання істотно збільшує термін експлуатації стільця.

Нудні парти підійдуть для школи. Для дому можна купити парту з веселим забарвленням або улюбленими мультяшними героями. За такої партою і уроки будуть робитися веселіше.

На сайті нашого інтернет-магазину представлено ​​дитячі меблі відомих виробників, за допомогою яких легко створити комфортну навчальну зону. Консультанти інтернет-магазину "Біговел" будуть раді допомогти з вибором і оформленням доставки в будь-який населений пункт України.