Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Мольберти

Творчий розвиток дитини залежить не тільки від генів і талантів від природи, але також і від умов, які сприяють розвитку творчого потенціалу. Малювання є одним з улюблених дитячих занять, і неважливо скільки років дитині - рік, п'ять чи десять. Малюки люблять стягнути маркери або олівці, щоб помалювати. І добре, якщо "художества" не торкнулися шпалер, меблів або речей.
Дитячий мольберт може стати відмінним подарунком для того, хто вміє або ще вчиться малювати.

Малювання корисне для розвитку уяви, пам'яті, уваги, для вираження почуттів і емоцій, а також для зміцнення м'язів рук, розвитку дрібної моторики і сенсорно-моторної координації.

Можна купити мольберт найпростіший і звичайний, в якому є дошка для малювання на ніжках або без. Але зараз існують і більш цікаві і сучасні мольберти.

Який мольберт вибрати?
- Настільний, підлоговий або настінний. Настільний - мобільніше, настінний - компактніше, підлоговий - функціональніше;
- Односторонній або двосторонній. Двосторонній, в якому одна сторона грифельна, а друга сухостираемая магнітно-маркерна, дозволяє зайняти як одну дитину, так і двох відразу. У той час як один малює крейдою, другий може малювати маркерами і / або магнітами кріпити картинки, складати магнітні пазли;
- Матеріал: метал, дерево, пластик.

Хваліть і радійте творчим поривам вашої дитини, тоді ваш юний художник буде рости щасливою і впевненою у собі людиною.

Замовляйте в інтернет-магазині "Біговел" дитячі товари, іграшки. У нас вигідні умови доставки по Києву і в усі регіони України.