Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Столики зі стільчиками

Дитячі меблі - це не тільки ліжко і шафа. У міру дорослішання змінюються і предмети в дитячій кімнаті. Якщо малюкові досить ліжечка і комода з пеленальним столиком, то дитині старше знадобляться вже і стелажі для іграшок і книг, столик і стільчики.

Столики зі стільчиками можуть служити не тільки для ігор в кафе або в школу. Сидячи за таким столиком, дитині буде зручно малювати, ліпити з пластиліну, робити поробки, збирати лего.

При покупці потрібно враховувати вік і зріст дитини. Виробники вказують рекомендований вік, але краще уточнити і зріст, оскільки дітки бувають різної комплекції.

Якщо є можливість, то краще малюкові бути присутнім при виборі. Справа в тому, що дитячий столик на відміну від парти рідко має можливість регулювання висоти ніжок. Дитині ж має бути зручно сидіти, від цього залежить і правильна постава.

Розміри столика впливають не тільки на зручність дитини, але і на те, скільки місця він буде займати. Столик повинен стати так, щоб не заважати активних ігор. Кращим варіантом буде комплект столика і стільчика, в яких вони максимально щільно розташовані один до одного. Альтернативою може стати і столик зі складними стільчиками. Цей варіант ідеально підійде для сімей з двома дітьми.

Дитячий стіл і дитячий стілець з цікавим забарвленням або улюбленими персонажами порадує дитину, буде викликати інтерес і сприяти творчій активності.

Купити дитячий столик зі стільчиками Київ можна в інтернет-магазині "Біговел", де досвідчені консультанти будуть раді допомогти з вибором і оформленням доставки в будь-який населений пункт України.