Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Самокати

Катання на самокаті ідеально поєднує в собі користь для здоров'я і веселе проведення часу. Він повністю безпечний і простий в управлінні. Самокат в рази менш небезпечний, ніж велосипед або ролики.


Переваги самокату

Їзда на самокаті сприяє розвитку опорно-рухової системи, розвиває м'язи, увагу і координацію рухів. Під час катання активно задіяна серцево-судинна і дихальна системи, вестибулярний апарат. Самокат є універсальним транспортом. Він підходить як дітям, так і дорослим будь-якого віку. Початківець-гонщик швидко освоїть катання, не травмуючи себе. Самокат відрізняється компактністю і невеликою вагою. Його зручно зберігати, брати з собою в подорожі. Завдяки простому управлінню, кататися на транспорті можна навіть в холодну погоду, адже верхній одяг не створює незручностей під час їзди.


Різновиди самокатів

Каталог інтернет-магазину «Біговел» - це безліч різних модифікацій самокатів. Виробники випускають транспорт на трьох і двох колесах. Триколісні самокати бувають двох варіантів - з двома колесами попереду або з двома колесами ззаду. В асортименті нашого сайту серед двоколісних самокатів представлені стандартні моделі, самокати на великих колесах розміром більше 10 дюймів, сучасні інерційні та трюкові самокати.


Рекомендації по вибору самоката

Для дітей віком від 1 до 12 років найбільш поширеною моделлю є триколісний самокат з двома колесами спереду. Серед них моделі Mini мають висоту керма до 70 см, і призначені для маленьких гонщиків віком від 1,5 до 5 років. Для дітей старшого віку (від 3 до 12 років) розроблені самокати Maxi. Транспорт з цієї категорії оснащений кермом з можливістю регулювання по висоті до 90 см.


Не менш популярні моделі - самокати 3в1 і 4в1. Вони призначені для малюків від 1 року, які вже вміють самостійно сидіти. Транспорт поєднує в собі каталку, беговел і класичний самокат. Моделі 3в1 оснащені сидінням, на якому малюк може сидіти і відштовхуватися ногами від землі. Самокати 4в1 відрізняються від моделей 3в1 наявністю батьківської ручки, за допомогою якої матусі і татусі можуть управляти транспортом. Самокати-беговел є практичним і вигідним придбанням. Такий транспорт прослужить вашому малюкові не один рік, і буде рости разом з ним.


Для гонщиків від 2 до 5-7 років сайт begovel.com.ua пропонує триколісні моделі з двома колесами ззаду. Вони менш стійкі в порівнянні з транспортом, у якого 2 колеса знаходяться попереду.


Самокат може мати різну систему повороту - нахилом або поворотом керма. Виробники комплектують самокати колесами з поліуретану, пластику, ПВХ і гуми. Найбільш якісними і стійкими до зносу вважаються поліуретанові колеса.


Бездоганна класика - самокати на двох колесах. Моделі розрізняються між собою розміром і матеріалом коліс. Транспорт з розміром коліс 120 мм призначений для малюків від 3 років 145 мм - від 4 років, 180 мм - від 6 років і 200 мм - від 7 років. Врахуйте, чим більше діаметр коліс, тим більша прохідність у самокату. Двоколісні моделі комплектують ручним або ножним гальмом. Більшість самокатів на двох колесах мають функцію складання для спрощення транспортування і зберігання.


На окрему увагу заслуговують самокати на великих колесах. Вони здатні підкоряти не тільки міські тротуари, а й дороги в лісі або полі. Колеса укомплектовані амортизацією, самокат оснащений ручним і ножним гальмом. На таких самокатах можуть їздити підлітки і навіть дорослі.


Трюкові самокати розроблені для швидкісного катання і виконання трюків будь-якої складності. Відмінні характеристики трюкових моделей - колеса маленького діаметру і міцна рама без системи складання.


В інтернет-магазині «Біговел» ви знайдете самий великий вибір самокатів різних модифікацій від відомих виробників - Hudora, Globber, Best Scooter, Explore, Milly Mally, Maraton та інші. Ми ретельно підбираємо транспорт для нашого сайту і проводимо його тестування. Подаруйте своїй дитині щасливе і здорове дівоцтво разом з самокатом від магазину «Біговел»!