Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Що таке електросамокат і як його обрати?

 

Чи могли б ми уявити, що в 21 столітті людство замість автомобілів почне "пересідати" на самокати? І поки американці ледве стримують свої емоції по відношенню до власників електросамокатів, у нас в країні такий транспорт тільки починає користуватисяпопитом.

Отже, що ж це таке?

Електросамокат - це засіб для пересування на малі відстані, який працює на акумуляторі. Перші розробки мобільного транспорту відносяться ще до 18 століття, але тільки в кінці 20 електричний самокат набув сучасного вигляду. Щоб їздити на електро диві не потрібне посвідчення водія, ви не будете стояти в заторах і місце для парковки мінімальне. Справа залишилася за малим - правильно обрати електросамокат. Тут потрібно врахувати всі свої потреби, і ви отримаєте сучасний, екологічний і дуже мобільний засіб для пересування.

 

Перед покупкою зверніть увагу на:

- двигун,

- швидкість руху,

- потужність і вид акумулятора,

- вагу самоката і матеріал рами,

- діаметр колес і наявність амортизації.

 

До приємних "фішечок" можна віднести наявність підсвічування, навігації, телескопічної ручки і т.і.

При виборі двигуна мобільного транспорту краще віддати перевагу мотор-колесові. У порівнянні з мотором на ланцюговому приводі, перший варіант менш вибагливий у догляді, не такий гучний і при цьому довговічний.

Потужність двигуна може коливатися від 100 Вт до 3000 Вт. Для комфортного пересування в межах міста досить обрати потужність від-350 Вт.

Швидкісний режим теж може бути різним. Експерти рекомендують пересуватися на самокаті в межах 30-40 км /год, а виробники спокушають рекордними показниками до 100 км /год. Втім, краще утриматися від такого молодецтва.

Пам'ятайте, якщо ви обираєте електротранспорт дитині, віддавайте перевагу моделям з регульованою швидкістю і можливістю її зниження.

 

Акумуляторні батареї в електросамокатах бувають літієві або свинцеві. Свинцеві мають більшу вагу, при меншій ємності, однак краще працюють в низьких температурах. Літієві батареї зараз встановлюються на всі гаджети, тому більш звичні сучасній людині. Та й запас потужності у них вище.

Зрозуміло, чим більше ємність акумулятора, тим довший буде період використання транспортного засобу. Так, акумулятор в 4000 мАг "прокотить" вас без підзарядки на відстань не більше 9 км, а потужна батарея в 12 000 мАг - на 26 км.

Ринок пропонує моделі вагою від 8 кг до 30 кг. Оптимально оббирати вагу в межах 8-12 кг. Такий транспорт не складно буде підняти дорослій людині.

На вагу електросамоката впливає матеріал рами і вид акумулятора.

Діаметр коліс самоката може бути від 3 до 14 дюймів, бувають вони з цільної гуми, або камерні. Чим більше діаметр колеса, тим простіше на ньому буде пересуватися, але вага самоката також буде більше. Частіше зараз купують 8 і 9 дюймові колеса.

Для рівних доріг підійдуть цілісні колеса, для всіх інших - надувні (камерні колеса). Суцільнолите колесо не дає такої м'якості ходу, проте захищене від проколів на відміну від надувного.

 

Вище ми перерахували основні характеристики для вибору електросамоката. Якщо бюджет дозволяє, обирайте моделі з додатковою амортизацією і іншими приємними і корисними функціями.

У шаленому ритмі сучасного життя маневрений електросамокат може бути вам більш корисний ніж автомобіль.