Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Спортивні товари

Кожен малюк любить теплу погоду, яка підходить для активного відпочинку на вулиці. Щоб провести вільний час з користю для здоров'я, турботливі батьки купують для своїх малюків різні види транспорту. Ролики, пенніборди і скейтборди розвивають тіло і зміцнюють здоров'я дитини. Крім того, вони здатні подарувати море задоволення і незабутніх вражень.


Ролики

Якщо ваш малюк вже освоїв катання на ковзанах, йому не складо навчитися їздити на роликах. Цей вид транспорту ідеально підходить для літніх прогулянок у парках. Більшість виробників випускає ролики для дітей розсувного типу. Такі моделі найбільш зручні та практичні. Розсувна система дозволяє використовувати ролики не один рік за рахунок збільшення розміру. Вибираючи модель, слід враховувати, в який бік розсуваються ролики. Необхідно вибирати продукцію, в якій розсується носок, а не п'ята.


У хороших роликах нога дитини повинна щільно фіксуватися. При правильній посадці ноги малюка не загинаються ні всередину, ні назовні. Роликові ковзани повинні важити відносно небагато. У такому випадку дитина зможе кататися довго, а її ноги не будуть втомлюватися. Ролики з суцільним черевиком із пластику більш важчі, ніж комбіновані моделі. Зверніть увагу на можливість заміни роликових коліс і підшипників, які найбільш часто зношуються при катанні. В обов'язковому порядку разом з роликами необхідно придбати комплекти захисту - наколінники, налокітники, шолом.


Пенніборди і скейти

Для тих дітей, яким набрид звичний транспорт, підійдуть пенніборди і скейтборди. Для катання на такому транспортному засобі необхідні невеликі навички, спритність і вправність. Однак, якщо правильно підібрати пенніборд або скейтборд, дитина може навчитися їздити на ньому досить швидко. Довжину скейтборду вибирають щодо зростання дитини. Оптимальний розмір скейта для гонщиків віком 7-8 років - довжина 71-73 см. При виборі дошки слід звертати увагу на конфігурацію скейтборду. Професійні моделі мають невеликі загини по краях для спрощення виконання трюків. Новачкам підійдуть прямі дошки.


Важливе значення при виборі скейта має матеріал самої дошки. Кращим рішенням вважається канадський клен або інша порода деревини. Поверхня дошки повинна бути ідеально рівною, без "хвиль" і деформацій. Як матеріал для підвіски повинен використовуватися міцний метал. Для дітей не слід вибирати скейт із занадто жорсткими колесами із пластику. Як і у випадку з роликами, при катанні на скейті необхідна повна екіпіровка - шолом, захист для ліктів і колін.