Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Велосипеди

Безтурботне дитинство просто неможливо уявити без велосипеду. Кожен малюк хоч раз у житті мріяв про справжній велосипед! Даний транспорт по праву вважається найпоширенішим засобом пересування. Вже з 1-2 років дитину можна знайомити з даним видом транспорту.


Переваги використання велосипеду для дітей

Купити дитячий велосипед в Україні – зовсім не примха, надмірність. Це відмінний шанс зосередити енергію дитини у правильному напрямку. Коли малюк підростає, він намагається пізнавати світ, проявляти активність. Йому необхідно як фізичний, так і розумовий розвиток. Велосипед – ідеальне рішення для батьків. Купівля дитячого байка має ряд переваг:

1) Зміцнення судин, м'язів серця завдяки фізичному навантаженню.

2) Поліпшення координації рухів.

3) Завдяки активним рухам, в легенях, бронхах поліпшується кровопостачання. Це благотворно впливає на виникнення ризику застійних явищ.

4) Відбувається оптимізація обміну речовин, витривалості організму дитини.

5) Профілактика короткозорості, так як під час поїздки відбувається фокусування на різні предмети, що знаходяться близько, то далеко.

6) Покращує настрій, вчить малюка бути самостійним, відповідальним.


Види дитячих велосипедів за віком

1. Триколісні для малюків від 1 до 3 років. Вони допоможуть забезпечити комфортн, безпеку для самих маленьких водіїв. З трайком набагато цікавіше пізнавати світ навколо. Найчастіше активна дітвора не любить сидіти в колясках, так як там немає широкого огляду. Дитина може крутити педалі, управляти кермом самостійно, якщо ні - є батьківська ручка.

2. Триколісні, двоколісні для дітей від 3-х до 5 років. Можуть мати як ручне, так механічне гальмо зворотного ходу. На ланцюзі є захист. Рама – алюмінієва або сталева. Додатково пристрій може мати два маленьких колеса. Також є нестандартні моделі у вигляді машинок, тракторів – педальні карти.

3. Двоколісні для дітей у віці 5-9 років. У такому віці дитина вже більш фізично розвинена та може набагато швидше розганяти велосипед. Тому транспорт повинен мати надійні гальма, ланцюг із захистом, вилку з амортизаторами.

4. Підліткові двоколісні. Такий «залізний кінь» дуже схожий з дорослими моделями. Пристрій оснащений повноцінними амортизаторами, може мати дискові гальма. Зазвичай рама складається з двох частин, однак для дівчаток є моделі з заниженою рамою.


Як правильно вибрати дитячий велосипед

Купуючи велосипед дитині, необхідно пам'ятати про колеса, так як це найважливіший фактор при виборі транспорту. Експерти радять кожному віку відповідну кількість дюймів коліс:

• Для 1,5-3 роки (до 98 см) - 12 дюймів.

• Для 3-5 років (до 115 см) - 14,16 дюймів.

• Для 4-6 років (до 125 см) - 18 дюймів.

• Для 5-9 років (до 130 см) - 20 дюймів.

• Для 7-12 років (від 130 см) - 24 дюйма.

Завжди звертайте увагу на безпеку, комфорт трайка, а потім вже на дизайн. Сідло має бути ергономічним, анатомічної форми, в міру широким, м'яким. Велосипед безперечно повинен мати захисні накладки на ланцюгу, рульовій колонці, щоб запобігти згодом травми під час експлуатації.

Відзначимо, що байк може оснащуватися алюмінієвою або сталевою рамою. Кращий варіант – алюмінієва, так як має полегшену вага, але дуже міцна. Однак малюкам краще купувати дитячий велосипед зі сталевою рамою, він буде більш стійким.

Найменшим підійдуть моделі велосипедів, де додатково є батьківська ручка для контролю, напрямки транспорту. Дітям до 9 років вже варто вибирати пристрої з більш цікавим функціоналом – дзеркала заднього виду, клаксони, дзвінки, інтерактивні іграшки.


Купити дитячий велосипед в Києві з доставкою по Україні

Інтернет-магазин «Беговел» надає різноманітний асортимент транспорту для дітей будь-якого віку. На сайті ви зможете знайти якісні, за низькою ціною дитячі велосипеди з доставкою по Києву і всій Україні. Ми продаємо товар від таких відомих брендів:

• Аzimut, Crosser

• Baby Tilly

• Best Trike

• KinderKraft

• Lexus Trike

• Mars

• Pilsan

• Puky, Німеччина

• SpeedRider

• TURBO TRIKE

Вибирайте безпечний транспорт для своєї дитини разом з магазином «Беговел»!