Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Біговели

Біговел CORSO Sprint EVA 11014 12" рожевий

Нет в наличии
980 грн
Топ продаж

Біговел CORSO Sprint EVA 53744 12" червоний

Нет в наличии
980 грн
Топ продаж
Біговел PROFI KIDS М 5449 блакитний

Біговел PROFI KIDS М 5449 блакитний

Нет в наличии
993 грн
Топ продаж

Біговел CORSO Sprint EVA 42633 12 "синій

Нет в наличии
1008 грн
Топ продаж

Біговел CORSO Sprint EVA 64822 12" зелений

Нет в наличии
1008 грн
Топ продаж

Біговел CORSO Sprint EVA 90215 12" чорний

Нет в наличии
1008 грн
Топ продаж

Біговел PROFI KIDS M 3255 блакитний

Нет в наличии
1030 грн
Топ продаж

Біговел PROFI KIDS M 3255 рожевий

Нет в наличии
1030 грн
Топ продаж
Все більше батьків по всьому світу надають перевагу сучасному виду транспорту для дитини - біговел. Велобіг, або як його ще називають ранбайк, представляє собою безпедальний велосипед. Щоб пересуватися на велокаті малюкові треба по черзі відштовхуватися ніжками від землі. Каркас конструкції - рама з дерева, пластику або металу. Для дітей старшого віку ранбайки комплектують ручним гальмом. Окремі моделі мають можливість прикріплення педалей.
 

Що таке велобіг?

Біговел розрахований на вік від 1 до 7 років. Деякі батьки до кінця не розуміють всіх переваг велобігу. Далеко не кожна дитина у віці 2-4 років вміє крутити педалі і не кожному це заняття буде цікавим. Біговел відрізняється від велосипеду в першу чергу відсутністю педалей - дитина зможе самостійно розігнатися, балансувати і координувати рухи. При цьому у малюка задіяні майже всі групи м'язів. Маленький гонщик вчиться не боятися швидкості, розпізнавати рельєф і вимірювати відстань під час їзди. Батьки можуть не переживати за коліна і лікті малюка. Ранбайк відрізняється компактністю і невеликою вагою. Тому навіть малюк зможе переносити його через перешкоди. 
 

Правила вибору біговелу

Перше, на що слід звертати увагу - висота сидіння. Під час катання ніжки дитини повинні стояти всією стопою на поверхні землі. Припустиме легке згинання колін. Для правильного вибору транспорту попередньо заміряйте внутрішньою довжину ніг малюка. Для цього дитина повинна стояти на підлозі, ноги на ширині плечей. Вимірювання проводиться від паху до підлоги по центру. У характеристиках кожної моделі біговелу вказана висота сидіння в діапазоні регулювання. Висота сідла не повинна бути великою, але повинен бути запас на зростання дитини. В такому випадку транспорт послужить гонщикові не один сезон.
 
Після приділіть увагу вазі транспорту. Для малюків віком до 2 років підійде ранбайк вагою не більше 3 кг. Для дітей від 2,5 до 3 років вибирайте транспорт з вагою до 4,5 кг, а для гонщиків старше 3 років вага велобігу може бути будь-якою.
 
Сайт «Біговел» вже більше 7 років спеціалізується на продажу велобігів. У широкому асортименті нашого інтернет-магазину зібрані кращі моделі дитячого транспорту від вітчизняних і зарубіжних виробників - Milly Mally, Lionelo, Bike Star, Puky, JD Bug, Kinderkraft, Hudora, Chillafish, Bellelli, Azimut, Profi Kids і інші.
 
В онлайн-каталозі сайту представлені біговели-каталки для малюків від 1 року. Вони відрізняються незначною вагою та прості в управлінні. Для дітей віком від 2 до 6 років підійдуть біговели на колесах з піногуми або на надувних шинах розміром 10-12 дюймів. Вони оснащені функцією регулювання висоти сидіння. Дитині старшого віку вибирайте біговел на колесах 14-16 дюймів. Якщо ви хочете незвичайний транспорт або плануете зробити незабутній подарунок - зверніть увагу на ранбайки з дерева.
 
Разом з вашим малюком ви зможете підібрати з асортименту нашого сайту кращий біговел! Консультанти інтернет-магазину будуть раді допомогти з вибором і оформленням доставки в будь-який населений пункт України.