Шановні покупці! Наш інтернет-магазин тимчасово не працює

Виберіть підкатегорію:

Захист, шоломи і аксесуари

Сніжколіп Сталекс Стандартний

Сніжколіп Сталекс Стандартний

75 грн
Топ продаж

Найчастіше діти - непосиди і пустуни. Вони обожнюють рухливі ігри на свіжому повітрі, а коли освоюють транспорт, змагаються в швидкості і спритності. Якщо ви придбали дитині самокат, велосипед, біговел або пенніборд, подбайте про його малюка. Захисне екіпірування знизить ймовірність травмування під час катання.


Види захисту для дітей

Одним з найголовніших елементів захисту є шолом. Він забезпечує страховку голови дитини від ударів і ран в разі падіння. Всі шоломи мають практично однакову конструкцію. Відмінності полягають в дизайні, вазі, зокрема отворів для вентиляції, як кріплення і т.д. Головне правило вибору - не варто купувати шолом «на виріст». Захисний аксесуар повинен відповідати розміру голови маленького гонщика. Невірно обраний розмір шолома не гарантує абсолютний захист, і може стати причиною незручності при катанні. Грамотно підібраний шолом добре зафіксується на голові, але не здавлює її.


Як правило, виробники випускають шоломи, які мають розмірний діапазон. Така конструкція прослужить дитині не один сезон. Розмір шолома регулюється завдяки спеціальним застібкам і ремінцям. Важливе значення має дизайн шолома. В асортименті сайту begovel.com.ua кожен гонщик зможе підібрати захист за смаком.


Вибираючи шолом, зверніть увагу на число отворів для вентиляції. Велика кількість отворів забезпечить циркуляцію повітря, і знизить температуру всередині шолома. Деякі моделі оснащені сіточками на отворах попереду шолома. Вони виключають проникнення комах у волосся малюка. Ремінці захисту повинні міцно застібатися, фіксуючи шолом.


Коли дитина освоює новий транспорт, не обійтися без падінь. Тому батькам обов'язково потрібно придбати наколінники і налокітники. Захист оберігає лікті і коліна малюка від травм. Найчастіше цей вид екіпіровки оснащений жорстким зовнішнім каркасом із пластику анатомічної форми. Усередині захист має підкладку з м'якого матеріалу з амортизаційними властивостями.


Наколінники і налокітники можуть бути різного виду - панчохи або екіпірування з липучками для закріплення. Панчохи надійно фіксують лікті і коліна, і не сповзають. Захист на липучках легше знімається і надівається, його можна зафіксувати поверх одягу. Екіпірування повинно щільно фіксувати лікоть або коліно, але не доставляти дискомфорту.


Щоб захистити долоні маленьких райдерів, придбайте рукавички без пальців. Для катання на велосипеді, самокаті, біговелі призначені рукавички, які з внутрішньої поверхні оснащені подушечками. На нашому сайті «Біговел» ви знайдете різноманітні комплекти захисту для ваших діток.